Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi néha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi néha úgy, hogy milyen jó lenne egy szerető a párja mellé?

Figyelt kérdés
Én szoktam néha, ilyenkor 2-3 napig meg vok kattanva, de soha nincs amúgy szeretőm. Csak azon a pár napon elgondolkodom rajta, h jó lenne. Lassan 7 éve vagyok a párommal, és már laposodik a dolog, én próbálom feldobni, de úgy tűnik nekem, hogy ő már megszokta ami van, a jót, és nem nagyon érdekli a többi.
2010. aug. 5. 22:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%

de


babi néni 67/L

2010. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 StephanieXx ***** válasza:

Én nem érzem szükségét egy harmadiknak méég:D


Ha szeretnéd,akkor beszélj Vele erről...biztos örülni fog:)

2010. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ja, majd megkérdezem őt is,,,mi a véleménye. De szerintem inkább csak arra reagálna, h 3. még egy lány. Na itt biztos felkapná a fejét... :)
2010. aug. 5. 22:57
 4/35 anonim ***** válasza:

Detto nálam is ez a helyzet. Mi is 6-7 éve vagyunk együtt, de ő egyre kevésbé "pajkosabb". Már nem olyan játékos, ezért egyre jobban foglalkoztat ez a gondolat engem is. Nem akarom bántani a párom, meg is értem őt, de nekem meg szükségem lenne erre. Már arra is gondoltam, hogy fizetős hölgyeknél oldjam meg a dolgot, de hát nemtudom. Még soha nem voltam, és bűntudatom is lenne.


Nálam is 2-3 napig tart ez a mánia, aztán belenyugszom. :) Egy ideig...

2010. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én nekem van is. 13 év házasság után elegem lett. Újra szerelmes vagyok, sőt azt mondhatom most találtam meg az igazit. De egy jó tanács, ha nem akarsz válni ne tarts szeretőt, mert az csak szenvedést okoz mind két félnek. Nálunk mind a két felől család van gyerekekkel, ezért nem is válunk el. De iszonyatos elviselni a tudatot, hogy most nem velem van. Nem helyes dolog tudom, de egyszerűen a szívünk mást diktál.
2010. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
: ma 22:58 Leírtad amit érzek...csak én nem mennék fizetős pasihoz, bár nem is ismerek.
2010. aug. 5. 23:02
 7/35 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Hát igen, akkor egy cipőben járunk.

Én azért gondolkoztam a fizetősön, mert hát ott nincs meg az, hogy érzelmileg is megcsalom a párom. Legalábbis nekem ez valahogy enyhébbnek tűnik, aztán lehet, hogy a valóságban, nem az, vagy tökmind1.


No meg nőknek azért könnyebb szeretőt találni. SZVSZ kevés olyan pasi van aki ellenezne egy ilyen kapcsolatot.

Ilyen lányt találni, azért jóval nehezebb. Nőknél erősebb az érzelmi kötődés.

2010. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

Igen, és volt is már rá példa. 8 éve vagyunk együtt.

Egy ilyen hosszú kapcsolatban már nincs meg az a vibrálás, izgalom, ami egy éppen kialakulóban, és ez nekem hiányzik. :(

2010. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Érzelmi kötődés....ez az egyik dolog, ami eddig még visszatartott. 1résztszeretem a párom, csak laposodik..

2. Kitudja milyen fellángolást élnék meg a szeretőmmel.

Utolsó, szóval akkor volt is? Mennyi ideig? Kiderült?

2010. aug. 5. 23:14
 10/35 anonim ***** válasza:
46%
Pff már csak a gondolat is szégyen!:S:S:S Ha csak a szex a baj,akkor nagyon magatokba kell néznetek!Szörnyeteg az ilyen ember....Inkább ki tudja mennyi ideig,talán évekig gondolkoztok az ilyenen aztán hopp egyszer csak megtörténik a dolog,aztán már bas*hatjátok!Inkább lenne egy kis vér a pucátokban és mondanátok a szemébe a párotoknak,hogy ez meg az nincs rendben,a legegyszerűbb dolog lenne elmenni egy szexshopba akár és ott venni pár dolgot...Az apám megcsalta az anyámat,egy évig nézte hülyének,aztán amikor kiderült anyám nem vergődött,tűrt,mosott rá és főzött ugyan úgy szó nélkül esténként meg csak sírt....Az ilyen férgek meg sem érdemlik az életet...
2010. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!