Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély? Bízhatok ebben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély? Bízhatok ebben? és ő?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, barátom szintúgy. lassan 10 hónapja hogy együtt vagyunk. én 3 éve szeretem, de eddig nem vett észre és bizonyos személyek miatt utált. feltétel nélkül szerelmesek vagyunk egymásba. 1 hónapja körülbelül letérdelt, megkérte a kezem.. persze gyűrű nélkül.. kinevettem, de ő tök komoly volt, és megsértődött hogy nem veszem komolyan. először nem értettem a szituációt sem. utána bocsánatot kértem tőle, minden megoldódott és megint. utána már rávágtam hogy igen, és utána úszott a boldogságban. utána 1-2 napig nem szállt le a témáról. azt mondta 18 évet betölti, és megkéri, gyűrűvel.

és jönnek azok a szokásos "puncs" dumák hogy örökké ő meg én, én meg ő..

én nagyon szeretem, életem első és őszinte szerelme , és komoly kapcsolata. bízom benne hogy én is neki.

nagyon úgy érzem hogy letudnám élni vele az életem.

van egy testvére, 26 éves nő, a barátja 30, és ők már 11 éve együtt vannak, és ők is első szerelemmel..

szép kor.

igazából, erre szerettem volna kilyukadni, hogy szerintetek van rá esély hogy ő legyen életem nagy Ő-je?


2010. aug. 5. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 16 évesen még kicsit korai ilyeneken agyalni, 10 hónap járás után.
2010. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem túl elsőnek és túl fiatalnak néz ki a dolog.
2010. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért korai?

Bármi megtörténhet!

Gratulálok az "eljegyzéshez", boldog, békés közös életet kívánok :)

2010. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 5. 21:07
 5/8 anonim válasza:
100%

Miért ne lenne rá esély?

hasonló helyzetben mondhatom, hogy abszolute lehetséges, és ha valóban komolyan gondoljátok (a jelek szerint legalább is igen), akkor hajrá:)

csak rajtatok múlik ^^

2010. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazán reménykedem benne.. nagyon köszönöm :)
2010. aug. 5. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Júúúj nálunk is ez van! Csak még az eljegyzésnél nem tartunk! De én szeretném leélni vele az életem,bár ő még félne elmonani...Nekünk is van eély!? :D


Am boldog együttlétet! :D

2010. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nála sem tudom mi volt ez pontosan de úgy tűnik hogy komolyan gondolja :)

Bízom benne hogy sokáig együtt lesztek még:)

És köszönjük! Nektek is sok boldogságot.

2010. aug. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!