Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel kedveskedhetnék neki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedhetnék neki ha ez sem jön be? (lent)

Figyelt kérdés

sziasztok


A barátommal két hónapja jöttünk össze én már a második héten mikor találkoztunk vittem neki saját készítésű sajtos kiflit alig akarta elfogadni, vonakodott aztán mondtam neki hogy én csináltam neki és akkor mondta na jó és berakta a táskájába. Azt reméltem hogy majd örülni fog és egyből megakarja kóstolni. Annak könyeltem el hogy mivel még rövid ideje vagyunk együtt zavarban érezte hogy én már sütit viszek neki. Mikor egy hónap után eljött hozzánk kalácsot csináltam és ismét úgy kellett rátukmálni mondtam hogy legalább egy szeletet kóstoljon meg, ő arra fogtam hogy nem éhez majd később bla bla bla de mondtam hogy ez nem éhségtől függ ez csak nasi na akor vágtam egy szeletet és tányérra raktam és ott hagytam az asztalon majd elvette, ennek is örültem de láttam hogy nem nagyon örül "fél óráig" nyámogott rajta persze azt mondta finom de az a széles vigyor nem volt amire számítottam pedig én csak kedveskedni szeretnék neki, nem hiszem hogy a sütivel volt a baj mert a családomnak ízlett. Ezek után nem tudom hogy mivel érhetném el hogy mosolygjon ha én vmit szeretetből próbálok adni neki.

Kérlek adjatok tanácsot

16/L


2010. aug. 5. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

kifli...fehérlisztből,kalória csak...


csinlj párolt csirkemellet rizzsel,párolt zöldséggel,értékelni fogja



ha mégse,akkor boritsd a fejére,és keress jobbat

2010. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
xD köszi mindenkinek majd próbálkozom azokkal amiket irtatok :)
2010. aug. 5. 22:28
 13/19 A kérdező kommentje:
am nem azt mondtam h tömje teli magát de aért egyet elfogadhat csak azért is h éreztesse hogy értékeli a fáradozásom de totál nem azt látom mikor megkérdem dee dee én értékelem, szóval nem tom :S
2010. aug. 7. 22:47
 14/19 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, én örültem volna neki.

Tudd meg mi a hobbyja, s azzal kapcsolatban okoskodj ki valamit.

2010. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
azt már tudom focizik :S én ahhoz meg lüke vagyok. Meg van hogy azt mondja kinézett nekem egy tök jó fülbevalót és hogy majd a hétvégén odaadja viszont nem kaptam semmit. nem vártam volna én tényleg semmit de akkor minek mondja ha úgysem tartja be amit mond? érdemes még időt szánnom rá?
2010. aug. 23. 16:42
 16/19 anonim válasza:
nem gondoltál még arra hogy lisztérzékeny? -.-"" kajak kérdezzed meg tőle.... erre nem gondoltál? XD
2010. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
sztem ha lisztérzékeny akk megmondaná.. vagyis ha engem megkínálnak akk mondom h nem ehetek ilyet.:D
2010. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
így van arról tudnék pfff de látom semmi értelmes választ nem kapok úgyhogy hagyjuk :P
2010. aug. 23. 19:43
 19/19 anonim válasza:
nekem a húgom semmilyen sütit nem szik meg csak a ciniminist.lehet h ő sem szereti az édességeket..
2010. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!