Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel kedveskedhetnék neki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedhetnék neki ha ez sem jön be? (lent)

Figyelt kérdés

sziasztok


A barátommal két hónapja jöttünk össze én már a második héten mikor találkoztunk vittem neki saját készítésű sajtos kiflit alig akarta elfogadni, vonakodott aztán mondtam neki hogy én csináltam neki és akkor mondta na jó és berakta a táskájába. Azt reméltem hogy majd örülni fog és egyből megakarja kóstolni. Annak könyeltem el hogy mivel még rövid ideje vagyunk együtt zavarban érezte hogy én már sütit viszek neki. Mikor egy hónap után eljött hozzánk kalácsot csináltam és ismét úgy kellett rátukmálni mondtam hogy legalább egy szeletet kóstoljon meg, ő arra fogtam hogy nem éhez majd később bla bla bla de mondtam hogy ez nem éhségtől függ ez csak nasi na akor vágtam egy szeletet és tányérra raktam és ott hagytam az asztalon majd elvette, ennek is örültem de láttam hogy nem nagyon örül "fél óráig" nyámogott rajta persze azt mondta finom de az a széles vigyor nem volt amire számítottam pedig én csak kedveskedni szeretnék neki, nem hiszem hogy a sütivel volt a baj mert a családomnak ízlett. Ezek után nem tudom hogy mivel érhetném el hogy mosolygjon ha én vmit szeretetből próbálok adni neki.

Kérlek adjatok tanácsot

16/L


2010. aug. 5. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szép ajándékkal kedveskedtél.

csak van aki nemértékeli.

én például zavarbajövök nagyon ha sütit kapok csajtól.

2010. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon aranyos vagy :) ha a srác ilyenekre se mosolyog akkor kemény baj van
2010. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,majd lesz olyan párod,aki értékeli

(nekem is volt ilyen pasim,azt se értékelte volna ha mestercukrász szintű tortát sütök...jelenlegi párom meg akkor is csak finoman célozgat ha valami nemjol sikerül,nehogy megbántson,meg nehogy többet ne csináljak neki semmit...)

2010. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

akkor mivel mással lehetne? :(

anyukámék úgy neveltek hogy csak előny ha sütni főzni tud a lány. Mindig azt mondták hogy egy pasi szívéhez mindig a hasán keresztűl vezet az út. Sajnos ez nem lett igaz mert oké hogy azt mondja szeret de mégis ha szeret akkor még ha annyira nem is akar a sütiből enni de azért mégis csak megkósoltja akárcsak egy morzsát is pl: van olyan barát barátom hogy meghalna egy morzsárt is csak az én sütimből ehessen multkor megkostolta a kalácsom és oda volt és annyira rossz volt mert arra gondoltam hogy milyen szép lenne ha a barátom is igy vélekedne.

Akkor vmi más ötlet hogyan tudnám megfogni? mert akárhányszor kérdezem pl: mi a kedvenc sütije nem mond semmit bár multko véletlenül elszólta magát hogy a tiramisuért él hal. Eddig még nem volt alkalmam megcsinálni de úgy gondolom abból sem enne és csak azért mondta akkor hogy menyugodjak.

2010. aug. 5. 21:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyon tetszik a hozzáállásod :)

2.Aki azt hiszi,hogy egy férfit a hasán keresztül a legkönnyebb megfogni,bizony egy arasznyit téved xD

3.Tanulj meg finomat sütni neki,és akkor örül majd neki :D

(na jó ,ez gonosz volt,gondolom,h finomat sütsz)

2010. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
egy picit az volt mert a családtagok csak ámulnak hogy már mennyi mindent megtudok csinálni de nem is ez a lényeg. Mellesleg még mindig nem kaptam a kérdésemre választ:( Amúgy tudom hogy nem csak a hasa a fontos viszont annak is szerepe van de ő ezt nem értékeli viszont akkor nem tudom hogy mivel kedveskedjek:(
2010. aug. 5. 21:15
 7/19 anonim ***** válasza:

egész véletlenül nem fogyókurázik,vagy kondizik?

(volt pasim,aki kondizott,soha semmi sütit,édességet nem evett,falramásztam atto,,hogy csak fehérhust evett rizzsel,meg fehérjeport vagymit)

2010. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudom mit akar egyik percben azt mondja hízni akar mert úgy könnyebben megy az edzés és amikor ott van hogy ehetne a sütimből soha akkor meg mindig az van hogy ő nem éhes és akkor meg azt mondja fogyni akar vagyis célozgat nem értem:S
2010. aug. 5. 21:29
 9/19 anonim ***** válasza:

hajaj,de ismerős



fehérjedús kaját csinálj neki,és megoldva,annak nem fog nemet mondani



ő hizni akar,de izomra,azt meg nem édességgel szoktak

(sajnos nem ő lesz,aki értékeli a sütkérezésedet)

2010. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ahh értem szóval reménytelen :( de oké ha az édes sütit nem eszi meg de a kiflivel mi volt a baja:S jó végtére mind1 vmi mást kell kitalálnom
2010. aug. 5. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!