Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők hazudhatják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hazudhatják azt, hogy volt évekig tartó kapcsolatuk, holott soha nem volt még senkijük?

Figyelt kérdés

Előfordulhat, hogy valaki direkt azt füllenti, hogy volt 3,5 évig barátja, aki eljegyezte és az esküvő előtt lelépett holott az anyukája egyértelműen megmondta apukámnak( megismerkedésünk előtt 2 évvel) amikor kollégák voltak a munkahelyen, hogy a kislánya otthon ülős, nem jár sehova és

soha nem volt még egy barátja sem annak ellenére, hogy 26 éves emiatt aggódik is, mert fél, hogy nem lesz unokája és furcsa, hogy nem vitt haza senkit és soha nem járt fiúval még. A lánynak udvaroltam amikor előadta a történetet azzal, hogy 3,5 évig jártak. Lehet hazudik vagy az anyukája hazudott( mondjuk oka nem volt rá)

A lány most 29 éves. Lehet szégyelli?


2010. aug. 5. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet hogy csak nem vitte haza. Tudom ez fura lehet, de nálunk az uncsitesóméknál olyan a család, hogy meg se lepődnék ha nem vinné haza a párjait. Őt is folyton piszkálják hogy sosincs senkije holott én tudom hogy volt neki nem is egy. Szóval fene tudja. Bár ez az esküvős elhagyás sántit arról tényleg kéne tudnia azért a családnak.
2010. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hazudhatják, persze. Szerinted melyik 29 éves nem szégyellné, hogy eddig nem volt barátja?:)
2010. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mutatta be az anyjának(én se mutattam be elég sok embert anyáméknak,mert nem éreztem méltónak rá őket)...vagy lehet már elég régen volt,még 18 éves kora körül.
2010. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3,5 évig jártak, eljegyzés..majdnem esküvő és igen, direkt rákérdeztem, hogy a szüleid szerették? Azt mondta igen, de persze én tudtam,h ogy az anyukája mit mondott.
2010. aug. 5. 20:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha régen jártak volna azt az anyukája tudta volna, ha például a te anyukád beszélget valakivel nyilván nem mondja azt, hogy a kisfiának/kislányának még soha nem volt barátja, soha nem járt senkivel.
2010. aug. 5. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
jav barátja, barátnője
2010. aug. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!