Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnője, akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője, akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy az iskolánkban megtetszett nekem egy fiú...Eléggé nézett, voltak szemezgetések, meg ilyenek. De kideült, hogy volt barátnője....nem ismertük egymást, csak látásból, de minden ment tovább(szemezgetések, meg ezek). Utána szakított a barátnőjével. Látszott rajta, hogy bátnja a dolog, oylan letört volt, de a szemezés ment tovább, meg az, hogy például utánam fordult. utánna egyre boldogabb lett, én meg örültem, hogy talán ha megismerem összejöhet a dolog, erre össze jött egy csajjal...na itt összeomlott bennem minden....a csaja is volt, hogy elkezdett engem méregetni, és a srác folytatta ezeket, hogy pl figyel engem meg ilyenek....múltkor meg rám mosolygott.....most akkor mit akar, ha barátnője van??:S:S A válaszokat köszönöm
2010. aug. 5. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ő sem tudja miért.

Adtál neki jeleket, amiből világos volt számára, hogy kölcsönös a vonzalom?

Az is lehetséges, hogy csak flörtölgetett veled, nem akart komoly kapcsolatot. Egyelőre. Aztán becsúszott neki valaki, hogy vígasztalódjon összejött vele. Korántsem biztos, hogy nem melletted fog kikötni. Jelezd neki valahogy, hogy ő sem közönbös a számodra! Bár egy szakítás utáni elsőnek lenni nem könnyű...

2010. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Figyi szerintem hamár annyira szemez veled akkor szeretne veled járni csak nem meri megmondani!Te mit tudsz arról a csajjal akivel jár?
2010. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
LOL, az ember mindig szakítás utáni első. Jó, egy esetben nem: ha ő a legelső.
2010. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Vagy csak szeretne egyszer veled csókolózni hogy lefényképezhesse és vagánykodjon vele!
2010. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre több ember is tetszhet valakinek. Viszont az az igazság, hogy amíg barátnője van, nem tudsz szerintem jól kijönni a dologból, úgyhogy ismerkedj Te is másokkal is, aztán ha valódi vonzalom van köztetek, és nem csak szemezgetés, majd kialakul. Hajrá!
2010. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát a csajt elég jól ismerem, szerintem többször lefeküdtek, nem vagyok benne száz százalékig biztos, de van olyan selytésem....

Igazából felőlem azt láthatta, hogy például el kaptam a fejemet, de én nem annyit küldtem felé....ált. mindig így vagyok, ogy annak nem tudok küldeni, aki tetszik:S

2010. aug. 5. 15:51
 7/12 anonim válasza:
Biztos bejössz neki, de sztem nem akar tőled semmit, csak szórakozik. Velem is volt már hasonló..
2010. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

16:56-os

sajnálom:( Amúgy volt, amikor azt hittem, hogy szórakozik, utána meg azt, hogy nem......De ha szórakozik, azzal csak tönkretesz...

2010. aug. 7. 17:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyáron jársz suliba? Tán megbuktál és most pótvizsgára készít fel a tanárod?
2010. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van barátnőm akit nagyon szeretek, de mégis szemezek más csajokkal, akik jól néznek ki. Persze sose csalnám meg a bnőmet. Szóval kikell derítened, komolyan gondoljae azzal a csajjal. Ha nem akkor próbálkozz be.

19/f

2010. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!