Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A menstruáció napjaiban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció napjaiban is együtt szoktatok lenni a barátotokkal?

Figyelt kérdés

A baratommal par honapja vagyunk egyutt. Az elozo parommal azokon a bizonyos napokon is gond nelkul megtortent az egyuttlet, termeszetesen azzal a kulonbseggel hogy szajjal nem kenyeztetett akkor. Nekem ez igy volt a termeszetes, igy szoktam meg es ezert is kicsit szokatlan es furcsa hogy a mostani baratom sokkal finnyasabb. O nem csinal semmit olyankor, inkabb megvarja azt a kb 7 napot mig teljesen el nem mulik. Ne ugy kepzeljetek el, hogy omlik belolem a ver, eleg gyenge verzesem van, igazabol nem is latszana meg rajta, a kozerzetemre pedig semmi hatassal sincs.

Fiatal vagyok meg, ez a ket ferfi volt eddig az eletemben, csak a baratnoimtol tudtam informalodni, de mindenki mast mondott errol. Ezert is szeretnek most hozzatok fordulni, hogy megtudjam hogy egy igy-e az altalanosan elfogadott es termeszetes hogy a szex es egyeb oromszerzes azokon a napokon kimarad, vagy ti gond nelkul csinaljatok akkor is.

Koszonom a valaszokat!


2020. aug. 26. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
A pasim szokta kivenni belőlem a tampont. Nem finnyás, nem érdekli a vér. Piros tőrölközőn dugunk, utána megtöröljük vele és mehet a mosógépbe. Énnilyenkor megőrülök a szexèrt
2020. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár nap nem, olyankor legszívesebben csak ülnék a sarokban és mindenki hagyjon békén, de utána már gond nélkül
2020. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi szoktunk olyankor is. Tampon bent ő nem hatol be tövig csak félig ,így még véres sem lesz semmi. Azután kiveszem,zuhany.

De nyalás,ujjazás,vibri is simán van ilyenkor hisz bent a tampon ami fel fogja a vérzést (természetesen mint mnodom semmit nem noymunk fel tövig csak félig ),hogy a cérna még kilógjon és simán kihúzható legyen.

2020. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15%
Mi análszexelünk ilyenkor, a p....ban maradhat a tampon.
2020. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17%

Mi nem szoktunk, bár nekem csak megvonásos vérzésem van a fogamzásgátlótól és másfél-2 napig tart és alapból nem bújunk össze minden nap. Az összes kapcsolatomban csak egy exem volt, aki ilyenkor is szerette a szexet.

Szerintem pár nap kimaradást csak igazán beteg ember fog felfújni és nagy dolognak beállítani, amikor egyáltalán nem az.

2020. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!