Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjatok! Mért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok! Mért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
én egy 15 éves lány vagyok, magas vékony, (és most nem dicsekedek.. de mindenki dicsér h szép vok). Nemtudom, mi lehet az oka, talán h félek egy kicsit, nagyon én sem tudom mitől... már voltak egy páran, kik megkérdezték, h járnék e velük, voltak akiket visszautasitottam, de volt akinek igent mondtam, de azzal sem jött ösze, mert aztán ő mégse akarta(h legyünk barátok inkább). segítsetek lécci
2010. aug. 5. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert 15 vagy. Miért akarsz már barátot? Azért mert egy pár barátnő már dug is a saját barátjával?


16/L

2010. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne akard ilyen görcsösen. majd akkor jön el, amikor nem számítassz rá. velem is így volt 15 évesen, állandóan azon szorongtam, hogy szépnek mond mindenki, mégsincs barátom. aztán inkább eltereltem róla a figyelmem, eljárkáltam barátnőkkel, foglalkoztam magammal, próbáltam pasi nélkül is bodlog lenni, és azonnal megismertem az első barátomat.

20L

2010. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. 15 évesen egyáltalán nem vagy elkésve

2. A szépség nem minden.

3. Talán a személyiséged olyan, ami miatt nem akartak többet a srácok.

4. Lehet olyanokkal akadtál össze, akiknek csak arra kellettél volna, de mivel nem voltál hajlandó, nem kellettél.


Ne akard görcsösen, majd jön a megfelelő srác, akkor, amikor éppen nem is számítasz rá.

2010. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10:09 igaz, tom még ráérek, nem sietek...
2010. aug. 5. 10:20
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi tényleg!!! igazatok van!! hát a személyiségemmel sztem nincs baj...
2010. aug. 5. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
kár hogy nem ismerlek :/
2010. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolod írj privit:)
2010. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
VAkra nem akarom mondani ... de lehet hogy csúnya vagy?
2010. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyképű, de nem vok ronda... am senkinek nincs a kinézetemmel gondja.. hiszen megyek az utcán, és a pasik megbámulnak(amit nem szeretek)de mért kérded???
2010. aug. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!