Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ír ilyeneket egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ír ilyeneket egy csajnak a barátom? (kérlek írjatok, mert teljesen magam alatt vagyok)

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt és e-mailjei közt találtam egy olyat. amiből ezt sikerült leszűrnöm :

tavaly nyáron volt külföldön táborba, ahol megismerkedett egy lánnyal és ilyenekt írt neki h van egy szobája egy szexi lány számára (i have room in our house for sexy girls:) ) ezt írta neki gondolom rá értette h ha jön mo-ra akkor maradhat nála, meg néha dícsérgette is

ez nekem iszonyat rosszul esik és nedm tudom h mondjam el neki, mert rossz névben venné ha turkálok a levelei közt de ez már túlzás


2010. szept. 6. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:

írta neki a lány h nem e lesz probléma nekem erre ő azt irja h megfogom érteni v nem fogok tudni erről

ez mégis mi?!

itt sírok, és nem értem az egészet ez volt 2 hónapja (mikor emgismerte akk még nem voltunk eggyütt)

2010. szept. 6. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ha az én pasim ilyeneket irkálna egy csajnak én is kibuknék .

És miért turkálsz a levelei között? nem bízol benne? Bennem is felmerült már a kérdés mivel sajnos én is ezt teszem .

Amúgy lehetséges hogy csak hülyíti a csajt . persze ez sem mentség mivel barátnője van.

De ha mégsem és tényleg komolyan gondolja akkor nem érdemes miata sírnod mert nem érdemel meg. Mert ha amiket ir komolyan gondolja akkor mit ért neki az a 7 hónap?

Amúgy megkéne beszélnetek. Persze ne úgy hogy hallod beletúrtam a leveleidbe xĐ mert akkor még talán neki állna feljebb. de ha nagyon eldurvul a helyzet akkor muszáj lesz elmondani neki .

Addig is találd ki hogy hogyan célozhatnál rá valahogy . Vagy ha elmész hozzá mondd h megnézed hogy jött e leveled. És akkor mondd h aztán nézd meg te is . és ha szerencséd van pont irt neki a csaj. Ha meg azt mondja h á most nem vagy valami akkor viccesen kérdezz rá hogy miért van valami tikolni valód avagy mi?:O

és akk majd mondd rá valamit .

2010. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
áh még te érezd magad szarul amikor ő a mocsok? én is 1x néztem bele a leveleibe egy megérzés miatt volt is mit megéreznem
2010. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

pedig eddig minden jó volt csak néha vitáztunk csajok miatt de azok nem komolyak

erre meg ilyet írkál..meg h akk nem fogok tudni róla ... vagyis a hátam mögött kavar

2honappla zeleött irt utoljára szal sztem nem fog irni mostanában a csaj ::S de h mondjam el ezt neki??:'(

teljesen összetörtem itt sírok

2010. szept. 6. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem kérj tőle egy kis szünetet; ha fontos vagy neki, akkor úgy is vissza akar szerezni, ha nem; akkor sajnos nem ő az igazi, és keresned kell egy olyat, aki megbecsül!


ha firtatja, mért akarsz szünetet, valahogy utalhatsz, vagy egyszerűen mond azt, h just because, think about it ;) nem tom, ez csak egy kósza ötlet. Igazából azt sem esett le, h ő adta-e meg a jelszavát, v h jöttél erre rá.


Ha ő adta meg a legnagyobb taplóság, h nem törölte v irányította át rögtön ezeket a leveleket... Mert ebben az esetben teljesen h..ének néz Téged.

2010. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem adta meg a jelszavát de említette h uaz mint a másik helyen

név meg jelszó benn maradt gépbe és ugy néztem meg

2010. szept. 6. 10:14
 7/9 Fülünyúl ***** válasza:

Félrekúrni készül az úriember, ennyi. Az igazság sokszor kegyetlen, és ahogy látom erre megy ki a helyzet, fűzi azt a külföldi lányt ezerrel.

Ha ilyen kifelé nézegetős a párod, jobb ha minél előbb elgondolkozol a kapcsolatotok folytatásán, mert ha most a külföldi lány nem jön össze neki, később akárkinél bepróbálkozhat. Én azt nem értem miért akar félredugni az akinek párja van, én soha nem csaltam meg a barátnőmet, még csak nem is flörtöltem más nőkkel. (Sajnos ez a barátnő már ex, mivel ő viszont félrekefélt.) Én is magam alatt voltam, meg akartam halni (10 éves kapcsolat volt), sőt még mindig magam alatt vagyok, de ezt minél előbb át kell gondolnod. Ha nem ma teszi meg, akkor holnap, és a levél az élő bizonyíték, hogy a hajlama megvan rá. Az, hogy miért csal meg több oka lehet: nem elég vagy már unalmas a szex veled, vagy nem szeret már téged úgy, csak veled él, vagy csak simán minél több nőt meg akar hágni önigazolásból, vagy szimplán azért mert hűtlen jellem.

2010. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondd azt neki h rámentél mittudomén h gmail.com és beléptél,meg volt jegyezve a jelszó,és meg voltál lepődve h miért vannak ismeretlen levelek az emailfiókodban,elkezdted olvasni...mire rájöttél h az nem is a tied...facebook-kal előfordult már ilyen h kilépett a barátom nálunk a fiókjából,de mikor én akartam behozni a facebook oldalát,az övé jött be...
2010. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó ez jó :O

Téll ezt csind ;) Ez tuti bejön facebookkal téll mindig ez van

Első voltam .

2010. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!