Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak mért mindig az kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mért mindig az kell ami nincs?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy nem kellesz neki pedig tepersz utána, de amint le se sz*rod, egyből ő keresi a társaságod. Ő az aki randizni hív, és mikor pár ilyen alkalom megtörténik, és te hívod utána meg újra nem és nem a válasz minden általad kitalált randira.
2010. aug. 4. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert azok a lányok talán h.ülyék-.-' (lány)
2010. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
mert a nők szeretik az elérhetetlent.
2010. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%
mert kell a csajoknak a "kihívás"..am meg a pasik is ilyenek(legtöbb) nem?:)
2010. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azokkal a lányokkal nem szabad foglalkozni.Nem akarnak ők párkapcsolatot,csak hódolókat.Ha látják,hogy lanyhul az érdeklődés,akkor kicsit nyújtanak valamit és ha a pasi "visszatért",akkor megint mehet a polcra,mint egy megunt játék.Az ilyen libák miatt lesznek a pasik érzéketlenek és sz@rnak bele az udvarlásba,mert azt tapasztalták,ha kimutatják az érzelmeiket,akkor nincs viszonzás,ha flegmák és úgy tesznek,mintha hidegen hagyná őket holmi szerelem,akkor célbaérhetnek.

Legalább te ne tedd ezt!Keress egy rendes lányt,ő értékelni fogja,hogy vagy neki!

2010. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
a lányok imádnak játszadozni a srácokkal ha nem akar tőled semmit akkor is elvárja hogy törődj vele ha meg látja hogy lese szarod hiányzik neki felhív párszor .. dob 1 kis fát a tűzre aztán csak élvezi hogy megint tepersz :) ilyenek a ribancok ne foglalkozz ilyen lányokkal.
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ez így van, az kell ami nem lehet az övé. azért keresik a bunkó f#szkalapok társaságát, mert őket teljesen sohasem szerezhetik meg maguknak, persze közben a pasi jól kihasználja, de ez már mellékes.

Személyes tapasztalat. Amikor bunkó voltam a lányokkal, akkor sokkal nagyobb sikerem volt. Le se szartam, nem válaszoltam ha írt, odajött én arrébb mentem. Erre felkínálta, hogy l#szop a wc-ben csak mennyek be utána. Most, hogy rendes vagyok és kedves, egyszerűen nem is vagyok emberszámba véve. Szerinted én értem? Mindenesetre azt hiszem az lesz, hogy megint bunkó leszek. Ha az kell....

2010. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy ne legyek bunkó igazából már késő, mert ez a leányzó is szóvá tette nekem, hogy jó lenne ha a régi lennék és ne legyek önbizalomtól telített kocsog. Hozzá teszem azt is,hogy inkább csak azokkal vagyok link és bunkó akik igazán nem érdekelnek, sajnos azokkal nem tudok teljesen az lenni akiket kicsit is jobban kedvelek. Utolsónak még annyit, hogy tényleg pozitívabb a vissza jelzés ha kocsog az ember:D
2010. aug. 5. 16:25
 8/8 anonim válasza:
Mindig az kellene ami nincs, mert ami van, az van, s ezzel már ki is esett a vágy játékos hálójából, bele a meguntság hétköznapi porába.
2021. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!