Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm már többször,sokadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm már többször,sokadik alkalommal megütött és belém rúgott?Miért csodálkozik hogy levertem neki egy pofont? Megérdemelte?

Figyelt kérdés
Már nem az első eset az már sokadik volt.Belém rúg,mellkason üt,de volt hogy feküdtem és a mellkasomra ugrott.Eddig tűrtem és csak lefogtam,de most már elpukkant az agyam és levertem neki két hatalmas pofont.Nem szokásom megütni nőt, pláne nem ok nélkül,de egyfolytában balhézik ok nélkül,b@szogat mindenért, féltékenykedik ok nélkül.Soha nem adtam és adok okot arra hogy így viselkedjen.
2020. aug. 13. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Visszaütés helyett dobd ki a csajt. Mi ebben a nehéz? Ez nem kapcsolat...
2020. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Folyton mindenki a nemi egyenjogúságról papol. Márpedig abba ez is beletartozik. Ha egy nő megüthet egy férfit, akkor fordítva is igaz. Vagy csak szelektív egyenlőség van?
2020. aug. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
13: Honnét szeded ezt a marhaságot, hogy egy nő megüthet egy férfit?
2020. aug. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha megüt, vissza kell ütni.
2020. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Jogosnak jogos volt, csak ostoba és értelmetlen. Minek maradsz együtt egy ilyen agresszív pitsával? Senki sem tette kötelezővé, hogy ilyen alja nőkkel legyél.
2020. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,mostmár rájött,hogy ezzel a módszerrel nem megy semmire,mert nem hagyod.

Néha,azért megemlítheted neki,hogy álcsúcson pattintod,ha nem tudja magát visszafogni.

Gyanítom,hogy nem 100%a barátnőd,lehet kezeltetni is kéne a dühkitöréseit.

2020. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!