Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja ezt?

Figyelt kérdés
A barátom ha összeveszünk,mindig a fejemhez vgja,hogy hogy nézek ki.....tényleg így gondolhatja,hogy nem vagyok elég jó,vagy csak mérgében mndhatja?Annyira tönkre vagyok ilyenkor,most is miatta sírtam,annyira megtud bántani,és ilyenkor senkinek érzem magam.
2010. aug. 4. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:(:( ez nagyon rossz..kérdezz rá hogy komolyan gondolja? mert ha igen nem muszáj együtt lennetek és elviselnie téged..legyen egy kis önbizalmad még ha nincs is mutasd azt neki..a nők sokat ott hibáznak hogy hagyják a fenébe, pedig ezt nem szabad:) egy kapcsolatba mindig a nő irányít úgy hogy ezt a férfi észre se veszi, és azt hiszi miatta jó minden..:) próbáld felül kerekedni..
2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne engedd hogy mindig igy lealazzon. ha nem tetszik neki hogy nezel ki kuld el a budos francba keressen jobbat. asztan nefejj ha szeret fog meg sirni utanad
2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A veszekedésekkor szoktak feljönni az igazi, mélyrenyomott problémák...
2010. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ha randának tart, akkor miért jár veled?
2010. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha komolyan így gondolná, nem lennétek együtt. Csak mérgében mondja. Ám minek veszekedtek? Nem tudjátok e nélkül megbeszélni a problémáitokat?
2010. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem arra érti,hogy ronda vagyok e vagy sem,hanem alkatilag érti........
2010. aug. 4. 12:19
 7/12 A kérdező kommentje:
néha csak úgy bunkózik,és ha látja,hogy fáj,még jobban belém rúg
2010. aug. 4. 12:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szakítanék.
2010. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így van... Ha dühös az ember, sokkal őszintébb. Ha változatosan szidna mindig, akkor kétséges lenne, hogy nem csak bántani akar-e haragjában, de ha mindig a külsőd kerül szóba, valószínűleg tényleg nem tetszik rajtad valami. Egy ilyen veszekedéskor kérdezz vissza, hogy komolyan gondolja-e, s a igen, ahogy előttem már írták, hagyd a csudába. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.
2010. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor Te is rúgd ki őt. Te is tudod, hogy ez nem normális ám, ha ilyeneket mond, és valóban, ha dühös, akkor nem gondolja át, nem finomít azon mit is mond, hanem mondja azt, amit tényleg gondol. Ennél jobbat találsz, ne hagyd hogy így bánjon veled.
2010. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!