Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 14éves fiu ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14éves fiu ha azt mondja hogy örökre szeretni fog, azt gondolhatja komolyan? Több mint 1éve együtt vagyunk és előttem csak pár hetes kapcsolatai voltak. Kössz annak aki válaszol :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolni természetesen gondolhatja...hogy úgy lesz-e az már sok mindenen múlik...
2010. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatja komolyan, de nagyon fiatalok vagytok még ehhez. Kicsi az esély, hnogy tényleg együtt maradtok. De drukkolok :)
2010. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan gondolja, de nyugi, nem úgy lesz. :D Én legutóbb fél éve hallottam 20 éves barátnőmtől, és már nincs lókuki se. :P
2010. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatja.

Egyik ismerősöm 15 volt barátnője 14 mikor összejöttek.

Máig együtt vannak. Ennek már 13 éve.

Kell ennél jobb példa? :)

Bár azért ez nem szokványos sőt ritka, de gondolhatja komolyan is.

2010. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kivételek erősítik a szabályt!


"addig még sok víz lefolyik a Dunán..."

2010. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán! Miért ne?

De lehet, hogy akár egy hónap múlva épp miattad fog derékba törni a terve :-(

2010. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen =)
2010. ápr. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!