Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt irja a lány hogy szeret/imád akkor komolyan gondolhatja vagy csak baráti? .

Figyelt kérdés

msn-en beszélek vele de webcamerán láttuk egymást és naponta több ezerszer elmondja hogy szeret meg imád... naggyon tetszik csak az a bibi hogy 2 hónappal idösebb nálam:S

szeretne velem találkozni meg én is vele:) végülis nem lakunk egymástol messze csak nemtudunk 1 idöpontot összehozni:(

én vettem fel msn-re és már közel fél éve beszélünk.

15F


2010. aug. 1. 01:44
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
jah és párszor beszéltem már vele telefonon is de ott nem mond semmit:(( se puszi se szeri
2010. aug. 1. 01:46
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Semmit nem jelent Gyurika.Csökkentsd az msnt és találkozz vele élőben.Ha nem akar találkozni veled,akkor felveheted a csörgősipkát!
2010. aug. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"az a bibi hogy 2 hónappal idösebb nálam:S"

XD

miért lenne az baj, ha 2 évvel lenne idősebb akk oks azt mondom hogy reménytelen...semmi nincs ebben a 2 hónapban...de nem ez a kérdés....

szóval mostanában a kiscsajoknál nagyon megy ez a szercsi, puszcsi, lávcsi téma...szóval nem sokat jelenthet...nekem is van olyan aki elköszönéskor (L)-t használ.És akkor mivan? Szerintem ez nem egy szerelmi vallomás csak egy jelecske...és annyi.

Találkozz vele élőben és dumáljatok, ott már másabb minden, és ha ott mondja hogy kedvel azt talán már el is hiheted.

Remélem tudtam segíteni.

Lina

2010. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

az előttem lévő 2. válaszoló nem olvasta végig figyelmesen a kiegészítést!


2 hónap semmi, nyugodtan mehet a dolog ;)

szeret, imád hmm fél éve ismered többször mondja szeret. imád? én arra következtetek hogy tényleg tetszel neki ;)

Nem tudotok összehozni egy találkát ne viccelj már xD

ott laktok nem messze, valaki elmegy busszal a másikhoz aztán ott beszélgettek stb. :)

az MSN-t meg ne hagyjátok abba!

ja és egy tanács írd neki vissza hogy: "én is szeretlek" mert igaz, tetszik neked :P;)

2010. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem töröld le azt a keylogger-t (msn) és próbálj meg emberi kapcsolatokat is kialakítani. Lehet, hogy sokaknak nem tetszik a válaszom, de attól még igazam van.
2010. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ha az msn nem lenne akkor nem beszélnék vele és nem ismerném!

köszi mindenkinek a segitséget:)

9:34 köszi a tanácsot szoktam neki irni.

ugy vettem észre hogy sok közös dolog van bennünk:)

még nemvolt barátnöm és elakadtam. az ismerkedés dolog még megy, tudnék vele beszélgetni. de az nemsok

2010. aug. 1. 11:44
 7/24 anonim ***** válasza:
elakadtál? akkor találka a folytatás :D (9:34-es voltam)
2010. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

oké tudom. mostmár talizni kéne!

aztmondta hogy nem szereti ha fizetnek helyette (de azt ugy illik ha valahova meghivom)

fürödni szeretne nagyon elmenni ez elsö "randinak" nem fura?

én mozira gondoltam aztán felölem elmehetünk fürödni is csak ez 1 kicsit meglepett. közbe meg ami jön.

2010. aug. 1. 13:33
 9/24 anonim ***** válasza:
fene a mázlis fejed xD biztos megakarja mutatni magát neked :P
2010. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ha annyira érdekel majd mesélek róla :P XD
2010. aug. 1. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!