Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetett nekem? Szerintett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetett nekem? Szerintettek mit kapok tőle?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet h egy fiúval 2hete vagyok együtt és most elment a Balatonra a családjával.Ma délben felhívott h tök jó minden és nagyon hiányzok neki és hogy vett nekem valamit amire 5 év garancia van:)Ez tök jó szerintem csak megöl a kíváncsiság.
2010. aug. 3. 21:48
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Hát ha két hét után 5 év garanciás valamit vesz, akkor nagyon optimista :D bocsi :S :D

Egyébként én olyant tudnék elképzelni, ami nagyon strapabíró, és ezért biztos, hogy nem megy szarrá... Meg anyagi helyzetétől is függ, mert ha jól megy nekik, akkor szinte akármi lehet :D digitális képkeret esélyes ^^

2010. aug. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Fogalmam sincs mit kaphattál, de ugye megírod majd mi volt az? :)
2010. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ultrahangot
2010. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

persze persze megírom de ahoz várnotok kell hétfőig:)

egyébként szerintem valami komoly dolgot kapok mert a fiú is ilyen komoly..még esetleg vmi tipp?

2010. aug. 5. 19:51
 15/22 A kérdező kommentje:

nah tnap megkaptam:)egy nagyon aranyos párna amin egy rózsaszín cica van és egy love felirat:)

nagyon aranyos:):D

2010. aug. 9. 11:46
 16/22 anonim ***** válasza:

és ehhez hol adnak garanciát?-.-"

amúgy te is nagyon értelmes lehetsz kedves kérrdező, és gondolom nagyon unatkoztál, hogy egy ilyen értelmetlen kérdést tettél fel.-.-"

2010. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
na az jó, ha 5 év múlva baja lesz kicserélik.
2010. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
betegséget
2010. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy drága lányzó, ha bedőltél a viccének???...pfff
2010. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
karórát?
2010. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!