Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez?! Más srácoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?! Más srácoktól többet kapok.

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Szeretjük egymást,vagyis én Őt nagyon,még mindig annyira,mint az elején.Azt vettem észre az utóbbi időben,hogy fiú ismerősöktől pl többet kapok.Figyelmesek velem,szépeket mondanak(olyanokat,milyeneket a barátom szinte SOHA),kedvesek,mindig azt nézik,hogy nekem,hogy a legjobb.Nemrég megismertem egy új társaságot,persze fiúk is vannak benne.Ott is szinte azt kapom,amit a barátomtól kellene.Bókok,figyelem,kedvesség.

A barátom meg mintha le se sz*rna. :(


Köszönöm a nem idióta válaszokat!


2011. júl. 4. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy halványult az érzése irántad, vagy egyszerűen csak valami problémája van, amiről te nem tudsz. Érdemes lenne ezt alaposan megbeszélni, lehetőleg nem 5 perc alatt.
2011. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Figyelmesek velem,szépeket mondanak(olyanokat,milyeneket a barátom szinte SOHA),"


SZINTE SOHA? Tehát néhányszor igen?

2011. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,2 havonta 1x.
2011. júl. 4. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kapod ezt a társaságtól, mert látszik rajtad, hogy értékeled, csak ők ezt nem tudják miért, és meg akarnak szerezni, csak retardok. Ha tudatosulna bennük, hogy nincs esélyük, hidd el leszarnának magasról, vagy úgy bánnának veled mint egy haver. Próbáld ki.
2011. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uh :S Na de akkor is nagyon rossz érzés,hogy a barátomtól semmi ilyen nincs.
2011. júl. 4. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéjének meg, mondjátok el mi változott és mik a problémák egymással. Ha nem tud alkalmazkodni, akkor te is tudod már kialudt a láng.
2011. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyakran az kell aki belénk rúg, akitől a legkevesebb szeretetet, figyelmet kapjuk, s ez nem csak a párkapcsolatokra igaz...lsd gyerek - szülő....

nos igen ecce homo

2011. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!