Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el azt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt a párom édesanyjánál, hogy ne utáljon?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezem, hogy nem, nem ismer még az anyja.

Beszélgettünk a párommal és kicsit megijesztett az, amit mondott. A párom édesanyja nem egy vendégszerető típus, nem szerette a fia előző barátnőit sem, sőt, volt olyan, akit le is k*rvázott. Ő úgy van vele, hogy a fia elmúlt 18, ideje kirepülnie a fészekből, a párom most megy vidékre mesterképzésre. Az édesanyja nem szívesen lát olyan dolgokat, amik a fiát a házban örömmel tölti el, olyan mintha nem szívesen látnák ott. Ha egyszer eljön a bemutatás része.. mit csináljak?

Normális lány vagyok, nem dohányzom, nem iszom, nem káromkodom.

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha "hozzászoktatnám a lényemet", azaz mit tudom én.. x időközönként megjelenek fél-egy órára vagy valami és hátha akkor úgy gondolja, hogy nem élősködöm rajtuk vagy valami.

Úgy néz ki, hogy a fiúval komoly a dolog, nem szeretnék rosszban lenni az édesanyjával. Tudtok adni tippeket?

Köszönöm! És bocsánat, hogy hosszú lett :$

19L 22F


2010. aug. 3. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg kellene tudakolnod, h mik azok a dolgok, amiket az előzőekben nem szeretett. És olyannak ne mutatsd magad előtte akkor sem, ha az jellemző rád. Majd megszeret, ha van eselyed, ha meg egy boszi, akkor úgyis tök mindegy, h te mit csinálsz :)
2010. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, aztán, ha nem megy, akkor kérd meg a barátod, hogy beszélje rá az anyját, hogy legalább egy esélyt adjon neked, és üljetek le beszélgetni, akár ketten, akár a barátoddal hármasban. Ha erre sem hajlandó, akkor tojd le, és foglalkozz a sráccal.
2010. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyám ugyan ez.

Ötletem sincs, hogy változtassak rajta.

20/F

2010. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát már leírtad....az anyja szerint már a fia nem szívesen látott ember otthon,így akit odavisz sem lesz az:S

Ha nem kedvel meg sehogy,akkor csak akkor lesz nyugtotok,ha összeköltöztök kettesben:S

De egy próbát ez megér: vegyél virágcsokrot és bonbont,ha hozzájuk mész legelőször,aztán másodjára már csak bonbont vigyél,de mindig vigyél valami kis apró ajándékot,jelképeset,mert vendégségben így szokás!:)

2010. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én párom anyja is inkább mogorvának mondható.

Ha ott vagyok ami elég gyakran van,akkor nem érzem jól magam ott,nem tudok vele miről beszélgetni.És főzni sem annyira tudok,és sztem az anyjának az kéne h mire hazajön a munkából ki legyen főzve.

Nos,és már rengeteget rágtam magam azon h hogyan szerettessem meg magam vele,de erre nincs gyógyszer:S

Az anyósokat nem lehet választani!

Ha nem kedvel,és meg sem próbálja akkor hagyd a fenébe,ne törd magad ezen,mert teljesen felemészt.

Ne neki akarj megfelelni,hanem a párodnak.

Tudom nehéz ezt csak úgy,de menni fog!

2010. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el..de úgy értheted el hogy ne utáljon, hogy szereted őt..Komolyan mondom szeresd..
2010. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiát sem bírja látni, nem valószínű, hogy zavarni fog benneteket.
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!