Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok távol maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok távol maradni tőle?

Figyelt kérdés
Csak barátok voltunk, de az igaz, hogy több volt mint barátság. Nagyon összevesztunk kb 3 hónapja, s azt hittem örökre elvesztettem. Csak akkor jöttem rá, hogy szerelmes vagyok. Mit tegyek? Ő most nagyon rendes velem, békülni akar, csak félek, hogy megbánom ha elmondom neki az érzelmeim. Megakarom menteni ezt a barátságot, de nagyon vonzódok hozza... Mi lenne a helyes megoldás?
2010. aug. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Villants cicit.
2010. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akármit is csinálsz az lebegjen a szemed előtt ha esetleg össze is jöttök és utána szétmentek akkor se barátod se pasid :S de arra is van esélyed hogy összejöttök és együttmaradtok :) amúgy próbálj kérdezni h mi a terved a jövőben barátnő vagy ilyenek..talán ad valami jelent amiből tudod mit gondolna ha felvetnéd neki hogy mit érzel
2010. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Uhh nekem is hasonló a helyzetem.Van egy fiú akiwel 2 hónapig nem beszétem ugy összevesztünk és én is szerelmes vagyok beleé.most pár hónapja kibékültünk,de énsem merem neki elmodnani,hogy nekem ő több,mint bArát.pedig ő már adott jeleket,hogy bejövök neki.

Szerintem békülj ki vele,lógjatok sokat együtt,mosolyogj és ha ő is viszonozza a kedvességet akkor ezt megbeszélhetittek,hogy ü szeretnee többet.

Remélem segítettem.am hány évesek vagytok?

2010. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!