Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogy álltok hozzá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy álltok hozzá az olyan lányokhoz, akiknek még nincs kocsijuk, és nem annyira függetlenek mint ti?

Figyelt kérdés

Adott helyzetre gondolok: ha a lány 17-18 éves, még a szüleivel, él, nincs még jogsija, meg ilyesmik, de összejön egy idősebb fiúval, aki már dolgozik, van saját háza, kocsija, fizetése, stb..

Mennyire zavarja ez a fiút? Vagy egyáltalán mennyire számít ez, és ha igen, miben?


2010. aug. 3. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A fizetés még hagyján de közbekérdezhetek?Szerintetek mennyi idő alatt szerez magának valaki ÖNERŐBŐL házat meg kocsit?Szerintem annyi idő alatt hogy egy 17-18éves lányhoz képest már idősnek számít.Ha meg nem önerőből van neki ennyi mindene akkor egyszerűen csak jó helyre született ami nem erény csak tény.....
2010. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sok mindenen múlik, de egy a lényeg! Ne azért legyél vele, mert ő idősebb, van állása, lakása, pénze, autója, és eljutott egy bizonyos szintre azon a "ranglétrán"... Azért legyél vele, mert szereted őt! Lehet hogy hülyén fog hangzani, de próbáld ki... Csukd be a szemed, és vetkőztesd le lelki szemeid előtt egy alsó gatyára (ne meztelenre, mert ez most nem az a kategória:))... Képzeld el a semmi közepén egyes egyedül MINDEN nélkül! Ha így is tetszik neked, és képes lennél őt szeretni, na akkor nincs semmi baj!

Másik oldalról nézve, ha valaki ilyen jellemzőkkel veled van, azt nyilván nem zavarja, hogy te milyen körülmények között vagy, hiszen valamiért csak veled van! :) Arról nem is beszélve, hogy egy normális pasi is felfogja ép ésszel szerintem, hogy a mai világban tanulni kell... a fiataloknak egyre kevesebb lehetőségük van arra, hogy 18 évesen kirepüljenek és baromira jól éljenek akár tanulás mellett, akár anélkül! Ne agyalj ezen! Ha valóban szeret, akkor nem azért fog elhagyni mert nincs jogosítványod! :)

2010. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

az utolsónak:

itt most én vagyok a lány, nem a fiú, és az utolsó pár sorral nem értek egyet igazán..tény, hogy sok tinédzser lány ilyen életet él, ilyen a felfogása, stb.. de nem mindegyik! Igenis vannak olyanok, akik képesek megbecsülni a pénzt, és áldozatokat hozni érte, dolgozni.. Az én anyukám könyvelő, nyáron neki szoktam segíteni, amiért pénzt kapok, de megdolgozom érte, és nem herdálom el hülyeségekre. Vannak márkás dolgaim, számítógép, stb, de nem rakták csak úgy a seggem alá a szüleim, cserébe voltak elvárások. A tanulmányi átlagom jóval 4 egész fölött van, de ezt nem ezért teszem, mivel tudom, hogy magamnak tanulok. Viszont igazad van, tényleg vannak olyanok, akiknél ez nem így működik, nap mint nap tapasztalom, én is kilógok a sorból több szempontból is.

Örülhetsz, hogy olyan lányokkal hozott össze a sors, akik nem a pénzedet nézték.

2010. aug. 3. 15:25
 14/16 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem utolsónak, a 15:02-nek :)
2010. aug. 3. 15:27
 15/16 A kérdező kommentje:

hát, az igaz, hogy idősnek számít, a maga 30 évével, de ezen a buktatón már túl vagyok :DDD


Még ezzel a helyzettel is meg tudok békülni, de félek/féltem, hogy nehogy azt higyje rólam, hogy én is csak a pénzre hajtok, mint olyan sokan mások. Szerencsére mindenem megvan, ami ilyen korban lehet, de biztos nem fogadnék el semmi értékes dolgot, ahhoz túl büszke vagyok :))

2010. aug. 3. 15:32
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne büszkeségből ne fogadd el, egyszerűen csak azért ne, mert nem lenne helyes. Lepjen meg apróbb ajándékokkal, de ne költse egy férfi a barátnőjére a fizetésének 95%-át! Éreztesd vele, hogy nem a pénzéért vagy vele, és nem azért, amit elért! Ha ő ezt érzi a kapcsolatotokban, akkor nem lesz semmi baj!

Az pedig, hogy ki hogyan szerzi meg a javait, mindenkinek saját egyéni dolga, senkire nem tartozik! Van olyan ismerősöm, aki lakást kapott 18. születésnapjára, van olyan, aki autót... viszont tény, hogy olyan is aki az egyetemen köztársasági ösztöndíjas volt + diákmelóval 2 év alatt összegyűjtött annyi pénzt, hogy vehessen magának egy vadonatúj autót! Apuci egy fillért sem tett bele és 22 éves!! Nem szabad általánosítani, sok olyan fiatal van, aki önerejéből teremti meg mindenét... Az hogy ezt a szülők esetleg kipótolják, már megint nem a mi dolgunk! Nekem pl mindenem megvan (nem autó, és lakás méretű dolgokra gondolok), még is tudom értékelni a pénzt, és sosem várnám el a szüleimtől, hogy ekkora ajándékokkal lepjenek meg (a páromtól meg mégannyira sem!)... Ez abszolút egyénfüggő, illetve hozzátehetném azt is, hogy nevelés kérdése!! 20/L

2010. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!