Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogy álltok hozzá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy álltok hozzá az olyan lányokhoz, akiknek még nincs kocsijuk, és nem annyira függetlenek mint ti?

Figyelt kérdés

Adott helyzetre gondolok: ha a lány 17-18 éves, még a szüleivel, él, nincs még jogsija, meg ilyesmik, de összejön egy idősebb fiúval, aki már dolgozik, van saját háza, kocsija, fizetése, stb..

Mennyire zavarja ez a fiút? Vagy egyáltalán mennyire számít ez, és ha igen, miben?


2010. aug. 3. 14:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
ha szeret a pasi, pont nem az fogja érdekelni, hogy van-e jogsid.. ha ez aggaszt amúgy, akkor még most sem késő neki ugrani, ha ügyes vagy, koraősszel már meglesz.. az meg hogy nem dolgozol 17 évesen, mint ő idősebben, ez egyáltalán ne zavarjon, ne hanyagold a tanulást az idősebb pasi miatt..
2010. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennek nincs így értelme! Miben kellene, hogy számítson?
2010. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én óvatosan kezelném a dolgot. Ez még az a kor, amikor a lányok finoman szólva nem vetik meg, ha a pasijuk a seggük alá tud tolni egy kocsit, meg esetleg el tudja halmozni egy-két fasza cuccal.
2010. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
az meg gondolom alap neked is, hogy a szüleiddel élsz. ez akkor lenne rendellenes ha máshogy lenne...
2010. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha a lány érett a kapcsolatra és mindent meg tud adni, amit az idősebbek is, és itt a minden nem feltétlenül a szexet jelenti, sokkal inkább viselkedésbeni és érzelmi oldalat, akkor nem lehet gond.

A nők a közhely szerint előbb érnek, tehát pár év igazán nem számít. Nagy korkülönbség esetén 70-80F és 28-30L már megnézik a nőt és "összesúgnak a háta mögött" (Hungária: Csókkirály).

A nehézséget az jelentheti, hogy az egyiknek benőtt a feje lágya a másik pedig még nem élte ki magát. Ha ezt el tudják rendezni, akkor akár mi is lehet.

Hát a Barátok köztben a csávó, akit a Rékasi alakít, sem mondható "egykora születésűnek" (Szalacsi bácsi)a csajjal, akit a tudj'Isten ki alakít.

2010. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a jogsit jövőhéten kezdem, remélem tényleg gyorsan meglesz :)

de nem is erre gondoltam konkrétan, csak példaként említettem..

a férfiaknál nem hátrány ez, hogy ők már elértek dolgokat az életben, önállóak, és összejönnek egy olyan lánnyal, aki még az elején van a dolgoknak.

2010. aug. 3. 14:46
 7/16 anonim válasza:
van olyan pasi, aki direkt a fiatalabb lányokat kedveli.. ne egy pasi miatt akarj felnőni 10évet... maradj fiatal, amíg tudsz, pasik jönnek-mennek :)
2010. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

utolsónak, köszi :)

nem akarok felnőni, csak reálisan nézem a helyzetet, és nem tudom, hogy kényelmetlenül kéne-e éreznem magam emiatt..:)

2010. aug. 3. 14:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Valahogy engem az sem izgat egy párkapcsoaltban, ha soha nem lesz jogsija.

Az sem zavar, hogy még nem szakadt el a szüleitől. Ez egyrészt manapság anyagialg elég nehéz, másrészt nem is mindig praktikus. 18 alatt meg egyértelmű, hogy velük él. Miért zavarna?

Nálam nem lenne hátrány egyik sem.

Te merről vagy?

F/27

2010. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem a mai csajok egyáltalán nem nézik azt hogy mid van. Teszem azt én 18 éves koromba mondhatjuk milliomos voltam és volt egy két bnőm.... :S:S:S olyanokkal jártam akik egyáltalán nem értékelték azt hogy van pénz a telómon és fel tudom őket hívni, át tudok hozzájuk menni kocsival független vagyok van lakásom, mellettem bármi jó márkás cuccot meg lehet kapni. Nem érdekelték ezek a dolgok. Sőt egyenesen utáltak. Nem használtak ki mert szinte könyörögnöm kellett hogy egyen már valamit a bulin ha már eljött velem!!! Ez a 14-22 éves korosztály. Utólag onnan jöttem rá hogy nem fontos mid van mivel aki utánnam jött pasi az életükbe annak bőven nem volt ennyi mindene mint nekem. Azóta is együtt vannak a hozzám képest "csövessel"....

Ma ott tartok hogy nem vagyok gazdag de meg van mindenem ami egy érett nőnek álma vágya. Még sincs senkim. Ha reklámozod ha nem akkor se lesz jobb. Próbáltam mind a két variációt. Egyikkel se jött össze komolyabb kapcsolatom. Figyelj nagyon fontos az hogy ő még suliba jár és a szülei beleszólási joga bőven több sőt teli van spanokkal és haverokkal egy fiatal kis tini csaj. Egyáltalán nem érett arra hogy tudja mi az kemény meló 500 Ft ??? Nem értékeli mert még nem doglgozott életébe sose. Megvan a kis számitógépe, suliba jár nem ő vette a drága könyveket, a drága ruháit és amikor van 1000 ftja akkor nem miattad lesz boldog.

ilyenek a tini csajok.


20/F

2010. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!