Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy ézem tetszem neki mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy ézem tetszem neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
ő azt hiszi én szerelmes vagyok belé de én csak barátként szeretem a haverjai azt mongyák hogy tetszem neki de azt nem mondták el hogy kimondta nekik szóval nem vagyok biztos benne hogy igaz de nem tuom most mit csináljak??
2010. aug. 3. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálj egy jó kis borban sült disznókarajt kaukázusi vegyes körettel, azt jóság van!
2010. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tőle? Ha tudod akkor tovább vihetem.
2010. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy nagyon birom és ha megkérdezné hogy járok e vele elgondolkoznák szal ...
2010. aug. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!