Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert gondolok ra meg mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok ra meg mindig?

Figyelt kérdés
Roviden: a volt pasim eleg rondan hagyott el evekkel ezelott. Ez igazabol egy aldas volt, mert utott-vert, most pedig boldog parkapcsolatban elek egy fantasztikus emberrel, akit imadok. Babam is szuletett azota, egyenesben van az eletem. Megis sokat eszembe jut a volt pasim. Mar nem gyulolom, soha nem akarnam visszakapni (azota mar o is hazas). Amikor szakitottunk gondolkoztam rajta, hogy irok az uj nojenek es elkuldom neki a volt pasimtol kapott email-eket, amikben meg csapta nekem egy darabig a szelet (meg akkor is, mikor ezzel az uj lannyal mar eljegyeztek egymast), de vegul megsem tettem. Szoval nem vettem elegtetelt soha azert, amit velem tett, pedig megtehettem volna. Akkor is, vajon miert jut meg mindig eszembe egy ilyen ember?
2010. aug. 3. 12:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na ram sokmindent lehet mondani, csak azt nem, hogy szolgalelku lennek pont ezert utott meg. Nem tudott felettem uralkodni es ezt fizikai lepesekkel vezette le. Nem a volt pasimhoz vonzodok, hanem talan inkabb a korulmenyekhez. Hogy vele otthon eltunk, most meg kulfoldon vagyok es eselyem sincs hazakoltozni, pedig allandoan honvagyam van. Meg igazabol o meg nem kapta vissza az elettol, amit velem tett, pedig nagyon megerdemelne. Szoval egy porcikam sem akarna vissza egy ilyen gorenyt, a mostani parom egy alom es imadom. Hat ezert fura ez az egesz.
2010. aug. 3. 13:22
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt a szolgalelkű bélyeget , nem lehet mindenkire ezt ragasztani ! Mellesleg nagyon hamar elítélnek mindenkit , aki "hagyja" magát , de nem feltétlen igaz , csak a körülményeket kell megnézni. Ő is kilépett a kapcsolatból . Valami viszont vonz hozzá és nem hiszem , hogy pont az itthonléted. Nekem pont az volt vonzó benne, hogy nem voltunk itthon , cseppet sem volt honvágyam ...

Rajta kívül nem voltak más "itthoni" kapcsolataid, hogy arra gondolhass ? Szerintem te is tudod ,hogy ez nem feltétlen van így ! Szereted még .

Nekem ez a véleményem , arra nem gondolunk, akit utálunk és nem bírjuk elviselni. Szíved mélyén még vonzódsz hozzá.

Amit leírsz pedig az amit érezni akarsz , nem pedig a valóság. De ez az én véleményem . 13:10-es voltam .

2010. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
de gondolj bele, azt mondod nem vagy szolgalelkű de azért elviselted azt hogy ütött-vert. nekem az exem egy pofont adott (nem is túl nagyot) abban a percben otthagytam. nem volt második esély hiába könyörgött. az a nő aki elviseli hogy üssék, az igenis szereti tudat alatt ha uralkodnak felette. és ezért gondolsz az exedre most is. mert ő uralkodott.
2010. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!