Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert gondolok ra meg mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok ra meg mindig?

Figyelt kérdés
Roviden: a volt pasim eleg rondan hagyott el evekkel ezelott. Ez igazabol egy aldas volt, mert utott-vert, most pedig boldog parkapcsolatban elek egy fantasztikus emberrel, akit imadok. Babam is szuletett azota, egyenesben van az eletem. Megis sokat eszembe jut a volt pasim. Mar nem gyulolom, soha nem akarnam visszakapni (azota mar o is hazas). Amikor szakitottunk gondolkoztam rajta, hogy irok az uj nojenek es elkuldom neki a volt pasimtol kapott email-eket, amikben meg csapta nekem egy darabig a szelet (meg akkor is, mikor ezzel az uj lannyal mar eljegyeztek egymast), de vegul megsem tettem. Szoval nem vettem elegtetelt soha azert, amit velem tett, pedig megtehettem volna. Akkor is, vajon miert jut meg mindig eszembe egy ilyen ember?
2010. aug. 3. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert az a típusú nő vagy, aki szereti ha ütik - verik.
2010. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Meg is érdemelnéd azt az embert.

Akinek van egy gyönyörű gyermeke, szerető férje, és ő mégis egy ilyen ember után vágyódik, akkor az meg is érdemelné, hogy megkapja. Csitt-csatt, dir-dur. Ez kell neked?

Mérlegelj!!!

2010. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves elso, szerintem ilyen no nincs es ha nem tudsz normalisan valaszolni, akkor inkabb ne tedd! Koszonom.
2010. aug. 3. 13:02
 4/13 anonim ***** válasza:
sajnos vannak ilyen nők.
2010. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam, most nagyon boldog vagyok, soha nem akarnam visszakapni ezt az embert, nem szeretem, nem erzek iranta semmit, teljesen kozombos, megis eszembe jut. Tenyleg aldom a sorsot, hogy kikerultem ebbol a kapcsolatbol, ezert nem ertem, hogy miert jut eszembe...
2010. aug. 3. 13:04
 6/13 anonim ***** válasza:
mert igenis vannak ilyen szolgalelkű nők. akik tudat alatt azt szeretik ha uralkodnak felettük. sajnos te is ilyen vagy. van egy szerető párod és családod de te az agresszív exere gondolsz sőt tovább megyek, ha lenne rá alkalom még a párodat is mecsalnád vele. most hiába mondod hogy nem , de ez lenne. mindenképp tartsd távol magad tőle és ha az exedre gondolsz gondolj arra mikor ütött vert.
2010. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia !


Én megértelek , nekem is volt ilyen , két évet éltem vele , voltak nagyon szép pillanataink , de az ellenkezője is . Nem volt rendszeres , de a két év alatt kb. 5x bántott. Nem mondom, hogy csak ő volt a hibás , hisz veszekedtünk és nem álltam le , de ezt nem engedhette volna meg magának !

Azóta nekem is volt kapcsolatom , nem lett komoly , sőt ez a mostanival is vége lett , én szakítottam , de nagyobb fájdalmat okozott , mint az ez exem az ütésekkel. Na most mondhatja valaki ,hogy nekem az kell , hogy megüssenek , nem , nem igaz , csak az egész kapcsolatot nézve jobban éreztem magam abban , mint ebben.

Velem ugyan ez volt, még mind a mai napig felhív vagy sms-t küld , amikor a mostani nőjével már össze is költözött , még mindig nekem vallott szerelmet ... Azt hiszem ugyanazt a karaktert találtuk meg.

Én azt gondoltam, hogy ha boldog leszek , elfelejtem , de még nem lettem az azóta . A te példádból ítélve , nem is leszek ?! Ez elég szomorú lenne ...

Ha viszont neked mindened megvan , mi az ami a régi kapcsolatodból hiányzik ? Miért gondolsz arra az emberre?

Valaminek kell lennie ...

2010. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van az előttem szólónak. 87%-os
2010. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel belül még mindig vonzódsz a volt pasidhoz. Ha nem így lenne, akkor eszedbe sem jutna.
2010. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Érdeklődnék, hogy mi volt válaszomban a sértő?

Illetlen szavakat írtam esetleg, vagy szidalmaztalak, vagy sértő kijelentést tettem esetleg?

A kérdésedre elmondtam az észrevételem, és éltem válaszadó jogommal.


Üdv az első

2010. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!