Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, hogy meg ne bántsam?

Figyelt kérdés

Hello! 4 hónapja összejöttem egy lánnyal de már 1 hónapja úgymond nem szeretem csak úgy mint egy barátot, és úgy volt hogy nyár végén szakítunk, mert mivel továbbtanulás következtében elválnak útjaink. de tegnap aztmondta hogy ő nem akar szakítani és inkább mégse szakítsunk akkor és akkor én arra bólogattam és ő annyira szeret és multkor mikor ideges volt és hozzám vágott valamit és én picit megsértődtem elkezdett sírni. és én nem akarom hogy megbántsam, mert ő nagyon aranyos meg minden... de én csak úgy szeretem mint egy testvért vagy egy barátot de én nem akarok vele ölelkezni se "smárolni" sem ilyesféle kapcsolatot.


15/F


2010. aug. 3. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó mondat jó lesz.
2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a szakítást soha nem lehet anélkül megúszni, hogy ne bántsd meg a másikat. A legjobb,hogyha őszinte leszel és elmondod neki, hogy te már nem úgy érzel, Te már nem tudod neki azt megadni, amit ő kívánna tőled, és be kell látnia, hogy ez így neki sem lesz a továbbiakban jó...
2010. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret akkor minden féle szakítás rosszul esik,de talán nem sérül annyira, ha azt mondod, h. fiatalok vagytok és a suli miatt amúgy sem lesz időtök egymásra.Ráadásul a szerelem kémiai folyamat ami egy idő múlva sajnos elmúlik, úgy látszik nem ő az igazi és neki sem te hisz az igazi esetében mindkét félnek ugyan úgy kellene szeretnie egymást.Amíg fiatalok vagytok inkább addig szakítsatok, h. ne hazugságban legyetek együtt illetve ne raboljátok egymás idejét, hisz arról nem tehetsz h. nem érzed azt a lángot, egyszerűen ez csak egy fellángolás volt, ami normális.Majd ő is megismerkedik olyannal akibe beleszeret aztán lehet kiszeret belőle és akkor ő is megérti amit te érzel most.A szerelmet nem lehet irányítni.Mondd neki h. bírod, kedves, semmi baj nincs vele, csak épp nem érzel iránta olyan erős vonzalmat h. az szerelem legyen,de majd talál olyat aki viszonozni fogja.Sok fiú mászkál az utcán.
2010. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! de azért én megvárnám a nyár végét. minnél később "bántsam" meg
2010. aug. 3. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis meg kell tenned, de ha tovább húzod a dolgot akkor a lány csak mégjobban szeretni fog és csak még roszabbul fog esni neki. hidd el, jobb előbb túlesni rajta. sok sikert :)
2010. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megtettem. szakítottam vele. elnem tudom hinni, teljesen megértő volt
2010. aug. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!