Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, miért érzem ezt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, miért érzem ezt. Mit kéne majd tennem?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban írt a(z) (ex)barátom msnre, hogy szakít.Sajnálja meg minden, de hogy jobb lesz így. Szal erre jöttem haza...amint elolvastam, gondolkodás nélkül felkaptam a telefont, és felhívtam, hogy nade mégis...legalább beszéljük meg, stb stb, közbe amúgy annyira vert a szívem, hogy húúúh nagyon...majdnem áttépte a húsom, aztán a bőröm, és kirepült volna a testemből...na mindegy, és csak 2x kellett kérnem. Ma késő d.u. talizunk. Miután beszéltem vele telón, nagyon sírtam, rettenetesen szar volt, de Apám, meg a legjobb Barátom megvigasztalt. És úgy éreztem, hogy nem veszíthetem el, nem szabad, nekem csak ő van, és tudom, hogy szeret, mert ha nem így lenne, a telefont se vette volna fel (pedig nem sokszor csöngött kis..2x-3x max..), és a taliba se ment volna bele. Most meg úgy érzem, hogy leszarom, hogy mi lesz...:S de valahogy mégse. nemtudom. miért van ez?:S Arra gondoltam, majd ezt mondom neki:

"Nézz a szemembe, és úgy mondd, hogy nem szeretsz, de csak ha így van" nem hiszem, hogy azt mondaná, hogy nem szeretlek...de ha igen, sztem annyit mondanék, hogy oké, akkor téma lezárva, szia. szerintem azt fogja mondani, hogy de szeretlek, és magához szorít...(ismerem, és volt már hasonlóra példa..). ha meg azt mondja nemtudom, arra mit mondjak??!

"Érdekesség", hogy pont ma vagyunk együtt 4 hónapja. Minta kitervezte volna...

És úgy érzem, tudom, hogy Vele akarom leélni az életem, és tényleg csak Ő kell nekem, és ezzel Ő is így volt, ezt a szakítós dolgot biztos, hogy nem gondolta át..sokszor volt, hogy Ő jobban "szeretett"... ezt így tömören írtam le, de így is hosszú...szal..bocsi. :S

Köszi az értelmes válaszokat.


2010. aug. 3. 12:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2010. aug. 3. 12:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki eljut odáig, hogy szakít, akkor ott már nagy baj van. És írtad, nem ez volt az első. Szóval valamiben nagyon nagy változtatásokra lesz szükség.
2010. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Láttad már ezt??

"Hogyan szakítsak vele, hogy meg ne bántsam?

Hello! 4 hónapja összejöttem egy lánnyal de már 1 hónapja úgymond nem szeretem csak úgy mint egy barátot, és úgy volt hogy nyár végén szakítunk, mert mivel továbbtanulás következtében elválnak útjaink. de tegnap aztmondta hogy ő nem akar szakítani és inkább mégse szakítsunk akkor és akkor én arra bólogattam és ő annyira szeret és multkor mikor ideges volt és hozzám vágott valamit és én picit megsértődtem elkezdett sírni. és én nem akarom hogy megbántsam, mert ő nagyon aranyos meg minden... de én csak úgy szeretem mint egy testvért vagy egy barátot de én nem akarok vele ölelkezni se "smárolni" sem ilyesféle kapcsolatot.


15/F



A kérdés kiírásának időpontja: ma 12:31 "

2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

(azt, hogy nem ez volt az első ilyen, nem úgy értettem, hogy már szakítottunk..ez volt az első, szakítottunk, veszekedéseink se nagyon voltak..mindegy, hosszú)

És nem, nem láttam, de ez nem lehetünk mi, mert nem vágtam hozzá semmit, és mikor vele vagyok, mindig lesmárol, ölelget, stb..

2010. aug. 3. 12:42
 15/18 A kérdező kommentje:
Vagyis..attól függ...tárgyat nem vágtam hozzá. Max olyat mondtam..omg ..... :O :O :O
2010. aug. 3. 12:49
 16/18 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem volt úgy, hogy nyár végén szakítunk :O
2010. aug. 3. 12:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha 20 évesek elmúltatok akkor nem lesz itt probléma, ha viszont ilyen 15-16-17-18-19 akkor én a helyedben nem tervezném hosszútávra. A tini szerelemnek nevezett hülyeségek mindig elmúlnak.
2010. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hm ez érdekes. Mindenesetre majd írj, hogy mi volt :(
2010. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!