Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, miért érzem ezt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, miért érzem ezt. Mit kéne majd tennem?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban írt a(z) (ex)barátom msnre, hogy szakít.Sajnálja meg minden, de hogy jobb lesz így. Szal erre jöttem haza...amint elolvastam, gondolkodás nélkül felkaptam a telefont, és felhívtam, hogy nade mégis...legalább beszéljük meg, stb stb, közbe amúgy annyira vert a szívem, hogy húúúh nagyon...majdnem áttépte a húsom, aztán a bőröm, és kirepült volna a testemből...na mindegy, és csak 2x kellett kérnem. Ma késő d.u. talizunk. Miután beszéltem vele telón, nagyon sírtam, rettenetesen szar volt, de Apám, meg a legjobb Barátom megvigasztalt. És úgy éreztem, hogy nem veszíthetem el, nem szabad, nekem csak ő van, és tudom, hogy szeret, mert ha nem így lenne, a telefont se vette volna fel (pedig nem sokszor csöngött kis..2x-3x max..), és a taliba se ment volna bele. Most meg úgy érzem, hogy leszarom, hogy mi lesz...:S de valahogy mégse. nemtudom. miért van ez?:S Arra gondoltam, majd ezt mondom neki:

"Nézz a szemembe, és úgy mondd, hogy nem szeretsz, de csak ha így van" nem hiszem, hogy azt mondaná, hogy nem szeretlek...de ha igen, sztem annyit mondanék, hogy oké, akkor téma lezárva, szia. szerintem azt fogja mondani, hogy de szeretlek, és magához szorít...(ismerem, és volt már hasonlóra példa..). ha meg azt mondja nemtudom, arra mit mondjak??!

"Érdekesség", hogy pont ma vagyunk együtt 4 hónapja. Minta kitervezte volna...

És úgy érzem, tudom, hogy Vele akarom leélni az életem, és tényleg csak Ő kell nekem, és ezzel Ő is így volt, ezt a szakítós dolgot biztos, hogy nem gondolta át..sokszor volt, hogy Ő jobban "szeretett"... ezt így tömören írtam le, de így is hosszú...szal..bocsi. :S

Köszi az értelmes válaszokat.


2010. aug. 3. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Már nem szeret csak mint havert és nem akar megbántani. Ne zsaroljad érzelmileg. Légy intelligens és fogd fel hogy nem vagyok összevalóak.
2010. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ex-gf prank...
2010. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Miért zsarolnám? -.-"

És amúgy abban biztos vagyok, hogy szeret...pár nap alatt ez nem múlik el..és reálisan gondolkoztam.

A kérdésre nem kaptam választ...

2010. aug. 3. 12:09
 4/18 anonim ***** válasza:

...(ismerem, és volt már hasonlóra példa..)...

Ne erőltesd a saját akaratodat rá. Úgy tedd fel a kérdést, hogy azt válaszolja, amit ő akar és ne azt, amit te hallani szeretnél. Mindenképp nyugodt helyen kell erről beszélgessetek. Akárhogy is dönt a megszokás rosszabb, mint a pillanatnyi magány. Tehát, ha nem érez irántad semmit, jobb ha kimondjátok, mintsem eléltek egymás mellett. És te se add ki magad annyira, mert akkor tudja, hogy érzelmileg tőle függsz. Utána jön majd a megcsalás, a kihasználás és mindez az érzelmi függőségtől. Ha egyszer nem megy és folyamatos a csiki-csuki, akkor ne féljetek külön-külön folytatni.

2010. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak egyféle választ fogadsz el. Mégpedig azt, hogy majd minden rendbe jön. Van rá esély, de vedd számításba, hogy ez nem a legvalószínűbb fogatókönyv, elvégre szakított veled.
2010. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt hittem az első 50 sor után, hogy már több éve együtt vagytok. 4 hónap? Hát hm, ő nem lett szerelmes ennyi. Egy görény, hogy MSN-en szakít veled, de ettől függetlenül te se fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. A teátrális hálivúdi frázisokat pedig hagyd a fenébe, a való életben sose működnek, viszont f@szán kinevetteted velük magad. Felejtsd el a pasit, keress mást, ennyi.
2010. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De áhh...nem azt a választ várom csak, csak..:S mondtam hogy bonyolult és nem nagyon értitek. =/ mindegy.
2010. aug. 3. 12:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy ma van a negyedik hónapfordulótok. Lehet, hogy megunta az ajándékozást, meg sablonosnak tartja, ezért csinálta mindezt, és tudta, hogy felfogod hívni, tudta, hogy találkozni akarsz vele, mert talán ismer, és valójában nem is akar szakítani, lehet, hogy ezzel próbálja szimbolizálni, érdemes jobban megerősíteni a kapcsolatotokat. Persze lehet, hogy ez hülyeség, és ne haragudj, hogy felhoztam. :D
2010. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is erre gondoltam. :)
2010. aug. 3. 12:18
 10/18 anonim ***** válasza:

hat ha azt mondja h nem tudom akkor valószínű nem és csak nem akar megbántani,és nem egyik napról a másikra múlik el,ezzel én is voltam úgy...h kiszerettem a csajomból és erre kellet vagy 2 hét amire ráébredtem és egy darabig megszokásból mondtam h szeretlek ,mert ha nem mondom akkor hisztizett volna egyből,ugyh nehéz egyik napról a másikra azt mondani h mar nem szeretlek mert akkor h van az h tegnap meg szerettem és ma mar nem....vagy talán nem is szeretett csak össze volt zavarodra és mondta h ne erezd szarul magad me o szeret és te nem őt :|

sok sikert ma :)

20f

2010. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!