Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem ezt? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem ezt? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy május elején szakított velem a barátom, amikor 7,5 hónapja voltunk együtt. Kb. 3 hétig voltunk külön és mikor kibékültünk és beszélgettünk, hogy mit csináltunk az elmúlt időben, akk megemlítette, hogy egy bliban smárolt egy csajjal, de azt mondta, hogy nem jelentett semmit, meg h milyen ronda volt a lány és h csak azért volt, met nagyon részeg volt. Végülis nem lehetnék kiakadva, mert nem voltunk együtt, de mégis gyakran eszembe jut és teljesen görcsben van tőle a gyomrom és még mindig nem tudtam feldolgozni és hihetetlenül rosszul esik...Neki ezt nem mondtam el, mert nem akarom felbolygatni a múltat, de közben engem mégis kikészít ez az egész. Ti mit tennétek a helyemben, elmondanátok mégis h mit éreztek v el kéne felejtem ezt az egészet, csak azt meg hogyan? A normális válaszokat előre is köszi!
2011. szept. 26. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit se hányhatsz a szemére valóban. Innentől neked kell feldolgoznod magadban ezt.
2011. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele, ha ez megnyugtat, az én exem miután szakítottunk másnap mással dugott... és azóta ha jól tudom 3 lánnyal kavart még plusz velem is:D:D ja és csak annyi hogy a szakítás óta még csak 1 hónap telt el. Az élet csodái..:D:D amúgy nekem is fáj meg rossz, de örülj neki h neked bevallotta, mert ezeket, amiket leírtam elvileg én nem tudom és képes a szemembe hazudni:D szóval erről ennyit
2011. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Úgy tudod elfelejteni ha nem találkozol vele és ha elkerülöd őt ne is törődj vele az ilyen ember nem érdemel meg egy lányt aki a barátnöjén kivül más lánnyal kavar. kitartás megkapod a neked valót

:)

2011. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nemtudom mit tehetnel, csak azt szeretnem kozolni, hogy en sem tudtam feldolgozni dolgokat a kapcsolatunkban... tehat aterzem a helyzeted es nagyon felemeszto tud lenni... de valahogy probalom felejteni.
2011. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!