Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye szerintetek?

Figyelt kérdés
Egész jó kapcsolatom van több mint 2éve, de nincs igazából egy nyugodt környezet vagy ha igen csak ritkán ahol tudnánk egy jót szeretkezni, így ritkán kerül rá sor, és ha sor kerül rá nem olyan jó. De ezen kivül minden ok, és szeretjük egymást. De szerintetek ha a barátom találna egy vonzó és értelmes lányt, aki probálna a közelébe férkőzni, annak ellen tudna állni, ha tőlem nem kapja meg a szexuális dolgokat?? Ő mindig azt mondja, hogy engem szeret ezért nem érdekli más, de szerintem ezt csak azért mondja mert nem akar megbántani.
2010. aug. 2. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Te ismered.
2010. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32,52324235%
2010. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én biztosan tudnám magam kontrollálni ha barátnőm van, akkor más nem jöhet szóba. De igaza van részben az előttem szólónak, te ismered.
2010. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!