Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki elkérte a telefon számomat,megis adtam,aznap fel is hivott,megbeszéltük hogy találkozunk másnap este,és mikor megkérdeztem,hogy minek kellettt neki a számom,azt mondta rá hogy,ugygondolta hogy jó lenne összejönni velem.Mikor találkoztunk,borroztattunk,én hogy ritkán iszom,fejembe is szállt.Nem tudom hogy gondolja,hisz igaz több is történk,lefeküdtünk azota 2x is,ehez hozzáteszem azt is hogy nem azért tortent meg a dolog,mert mindenkivel lefekszem,hanem mert rég voltam már fiuval,és már kezdett hiányozni,ő is rég volt lánnyal,igy mind2őnket jol jött.De akkor sem tudom hova tenni azt amit mondot..
2010. aug. 2. 22:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem tudom:(azota is minden nap hiv telon,megkérdi hogy vagyok,mit csinalok...
2010. aug. 2. 22:40
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor lehet tévedek és komolyak a szándékai egy tuti az idő eldönti.


27/F

2010. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
kislány ha neked rég volt nagyon szex és 16 vagy,akkor....inkább nem is folytatom
2010. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat:
2010. aug. 2. 22:51
 15/19 anonim ***** válasza:

Sosem szabad elfogadni egy fiútól italt, akit alig ismersz.

Amúgy elég gáz a dolog. Sztem azért mondta h bírjad egy kicsit. Jó trükk arra, hogy ágyba vigyen.

2010. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
:-s
2010. aug. 2. 23:03
 17/19 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
utolso,mar megse haragudj de nem erzem maagamat ribacnak sem,es ez nem rokon vagy mostoha teso volt
2010. aug. 2. 23:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én számomat is elkérte egy fiú, de rémélem, ő nem akar semmit. A kérdésedre válaszolva pedig: gondold át a dolgokat jól, és kérdezd meg tőlle, hogy ő csak azért akart veled találkozni vagy vaami másért. Ha rájössz, hogy szereted, akkor ez akkor vald be neki, mikor ő már elmondta, hogy mit akar tőlled, és ha te nem akarsz tőle semmi akkor ezt közöld vele, hogy ne szeressen esetleg beléd, mert az nagyon fájdalmas tud lenni :)
2010. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!