Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki elkérte a telefon számomat,megis adtam,aznap fel is hivott,megbeszéltük hogy találkozunk másnap este,és mikor megkérdeztem,hogy minek kellettt neki a számom,azt mondta rá hogy,ugygondolta hogy jó lenne összejönni velem.Mikor találkoztunk,borroztattunk,én hogy ritkán iszom,fejembe is szállt.Nem tudom hogy gondolja,hisz igaz több is történk,lefeküdtünk azota 2x is,ehez hozzáteszem azt is hogy nem azért tortent meg a dolog,mert mindenkivel lefekszem,hanem mert rég voltam már fiuval,és már kezdett hiányozni,ő is rég volt lánnyal,igy mind2őnket jol jött.De akkor sem tudom hova tenni azt amit mondot..
2010. aug. 2. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondta jó lenne összejönni veled akkor mért csak megb@sz?Szerintem elég gáz ez az egész...
2010. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
16,ő 22
2010. aug. 2. 22:18
 4/19 anonim ***** válasza:
úgy fogalmazott ahogy leírtad? Összejönni? vagy komoly kapcsolatot szeretne esetleg barátnőnek szeretne vagy járni szeretne? Nem mindegy.
2010. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
borozgatás ő ötlete volt vagy a közös ötlet volt?
2010. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
az ő ötlette
2010. aug. 2. 22:26
 7/19 A kérdező kommentje:
igen,ugy ahogy leirtam
2010. aug. 2. 22:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Sajnos csak kihasznál/ kihasznált. Sajnálom.


27/F

2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 nielindi ***** válasza:
gáz vagy. hogy gondolhatja ezt?! 16 évesen neked már annyira hiányzik a szex, h nem birod összezárva tartani a lábad... jo, hogy megkefél, azt annyi.
2010. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

az összejönni veled virág nyelven megfektetni szeretnélek.

Ráadásul 22 éves ami nem kizáró ok a komoly kapcsolatra köztetek, de akkor másképpen közeledett volna feléd.

Ha pedig a szex előtt/után előadta, hogy azért fekszik le veled, mert régen volt lánnyal akkor meg végképp nem szeretne a szexen kívül mást tőled.

Ha neked is csak ennyi volt akkor ok, ha nem akkor bizony csúnyán átvertek.

27/F ismét

2010. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!