Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? Miértnem hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Miértnem hisz nekem?

Figyelt kérdés

a léyneg h a barátomnak önbizalom hiánya van és önértékelési problémája:( volt h elmondta h mondtam nkei vmit , pl h jól áll neki ez az amaz vagy pl h helyes pasi, akk kételkdett benne, és még most is, sőt monstam neki h normális pénisze van erre ő azt mndta h szte nagyon kicsi, közbe meg normális méretű, és nekem rosszúl esik h mindig mondja pl h a kicsi fütyim vagy vmit ezzel kapcs, mert én oylan avgyok h ami a szívemen az a számon , nem kertelek és ő ezt nagyon jól tudja, ha vmi bajom van megmondom az igazat. de mondta azt is h másnál is így van h ha mondd vki vmit annak se hiszi, nállam arra hívatkozott h én zaért mondom h ez amaz jó ,meg amiket leírtm mert a bnője vagyok , szeretem és nem akarom megbántani. sztetek h érhetném el h higyjen nekem??? mitől lehet ez???



Normális válaszokat lécci, kort és nemet is írjatok kérlek


2010. aug. 2. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
írd le az egészet újra helyesen, és akkor talán valaki el is olvassa...
2010. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fú, ez nehéz helyzet. Sajnos ezen Te sokat nem tudsz segíteni, mert a srác magáról alkotott véleménye az nem külső hatásra, a Te hatásodra fog megváltozni, hanem attól, hogy ő tesz valamit azért, hogy ezt megváltoztassa. Ettől függetlenül azért persze dicsérd és szeresd, és ezt mutasd ki neki, de ez egy elég komplex probléma. Kíváncsi lennék, hogy vajon Téged értékel-e eléggé, dicsér-e eleget, ki tudja-e mutatni, hogy szeret, illetve hogy mennyire szerénykedik vagy mennyire taszítja a pozitív visszajelzéseket felé.
2010. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem a helyeírás számít hanme a probléma ,ne foglalkozzatok a helyesírással bocs van benne elég sok,de nagyon nem izgat, meg nemtom minek kell belekötni, senki nem ír 100%san. látom ezt se lehet megadni h normálisan válaszoljon vki.
2010. aug. 2. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Hat ez csak feltetelezes de lehet szereti magat keretni hogy mondjad meg h o ilyen olyan amolyan lehet szereti ha dicserik de kitudja lehet h o ijen elegedettlen magval te ezen soakt nem igen tudol tenni csak elmondod a velemnyed legfejebb megmondod hogy ha nem hisz sajnalod



17/L

2010. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedben pontosabban a magyarázatodban benne van a válasz, mert önbizalom hiányos és önértékelési problémái vannak. Kishitű, nem bízik magában és kevesebbnek tartja magát más embereknél. Sok sok türelem és sikerül majd megváltoztatnod, biztos sok kudarc érte az életben.
2010. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 beetlejuice ***** válasza:
Hát azért van, mert beteges önbizalom hiánya van, nekem is volt ilyen barátom, sokat kell dicsérni, megpróbálni vhogy növelni az önbizalmát, bár nekem nem sikerült, bárhogy próbálkoztam vele, de ő már tényleg olyan szinten volt, hogy nem lehetett rajta változtatni.
2010. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem nem olyan h folyton csak a dícséretre vágyik, és engem meg tiszta szívéből szeret és ezt ki is mutatja folyton, ah csak tudja. am meg mondta is h nem szereti magát ,de nem értem miért ,met alapvetően helyes pasi, nem csak én mondtam hanem más is,de vh nem hiszi el:(
2010. aug. 2. 22:14
 8/10 A kérdező kommentje:

neki nincs beteges önbizalom hiánya

csak néha néha beszélünk erről és oylanokat mondd h nemtudja h h sikerült engem megcsípnie és h h szerettem bele miközben nem helyes, közbe meg az,de vh látom néha h próbál megváltozni és hinni nekem

és mostanában megy is. de nemtom h mitől lehet ez:(

2010. aug. 2. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezen te nemtudsz segíteni, a srácnak kéne megtennie azt a lépést, hogy tükörbe néz.

Te hiába mondod, úgy sem hiszi el.

Nekem vanilyen haverom, hogy mindenért nyafog, hogy eznemjó, aznemjó, és ezis egy szinten vmien pszichés "betegség", ami aztilleti ezegy olyan dolog, hogy valaki úgyérzi magát jól ha valami rossz neki.

Nemcsak magamtól mondom, pszichológusoktól hallottam, de mivel nemtudom, hogy pontosan hogyan szokott ez körülöttetek zajlani, ezért lehet, hogy butaságot mondtam, ámde érdemes elgondolkodni rajta.

2010. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nállunk nem olyan vészes, nállunk csak annyi szokott lenni h elkezdi mondani h kövér, oké van egy pici pocak, de csak miután eszik és mondja h miylen kövér én meg h de nem is és mondja h de tudod h nem tetszik semmi magamon, kb így, de vh látom h már kezd fejlődni, kezd nekem hinni
2010. aug. 3. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!