Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerencsétlen vagy? Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen vagy? Vannak problémáid?

Figyelt kérdés

Nagyon szarnak érzem az életem, utálok lassan élni.

Nem vagyok boldog, lehangolt vagyok!Meséljetek milyen problémátok van. Ha valakinek rosszabb mint nekem, meg sem szólalok!

Engem 2 szer csúnyán átvertek, lelkileg összeomlottam, ideges vagyok, gyomor gyulladásom van...soroljam?


2010. aug. 2. 20:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

20.24-es "depresszios fiu"

tuti nem vagy csunya, nincs csunya fiu csak buta lány aki nem veszi észre hogy értékes vagy

21/L

2010. aug. 2. 20:39
 12/31 anonim ***** válasza:

Már lassan 20 éves leszek de nem volt még soha barátnőm és soha nem is volt olyan csaj akinek tetszettem volna. A csajok levegőnek néznek.

Barátaim nem nagyon vannak, van egy pár de őket is ritkán látom és szinte alig lehet rájuk számítani. Mindig vannak olyanok akik piszkálnak ok nélkül, eddig ahány osztályban voltam mindig volt olyan gyerek aki csesztetett és verekednem is kellett ha nem akartam hogy megalázzanak.

Családom nincs jó anyagi helyzetben, mondhatom hogy szegények vagyunk. Másnak szép háza van és új autója, nekünk meg egy öreg házunk van és hitelből vásárolt öreg autó. Más szülei tanultak de az én szüleim csak szakmunkást végeztek. Másoknak vállalkozásuk van, nekünk nem volt soha vállalkozásunk.

Egyáltalán nem vagyok boldog, gondolom ez meg is látszik rajtam ezért nem is vonzom az embereket és kisugárzásom sincs.

Én már annak is örülnék ha sok pénzem lenne ha már barátaim alig vannak és a csajokkal is hadilábon állok.


Amúgy ismerek olyat aki nálam is szerencsétlenebb.

2010. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Privibe írja meg az msn cimét az aki nagyon szarul van és akar beszélgetni!:D
2010. aug. 2. 20:41
 14/31 anonim ***** válasza:

lehet hülye érv..de gondolj azokra akinek kevesebb lehetőségük van hogy jól érezzék magukat...

pl. egy csöves,vagy egy afrikai éhező gyerek..

te mennyivel vagy jobb helyzetben? mennyi mindent kezdhetsz még az életeddel?

tudom hogy mindenkinek a maga baja a legrosszabb.

2010. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hát én is beállnák a sorba ha lehet:)

Nekem is magas vérnyomás,depresszió,és egyéb finomságok.Kiskoromban elváltak anyumék,nagyon megrázott a dolog,és sajnos az evésbe folytottam bánatom:/Meg is látszik sajnos,de a mostani idegállapotomnak köszönhetően sikerült 2hét alatt 6kilót fogynom,ennyi jó dolog van az egészbe.2hete halt meg a legjobb barátunk,és múlthét kedden temettük:(A lányok terén sem állok most annyira szuperul,van aki tetszik de nem merek lépni,félek h mit mond,mi lesz ha elutasít.Nem rég összevesztem édesapámmal és a nagymamámmal,nem beszéltem velük 2hete,+ most élek át egy második vállást is.Szval nekem csak ennyi gondom van:$Ez amint láttam eltörpül az elöttem lévőkéhez képest.De próbálok pozitívan gondolkodni,még ha nagyon nehéz is:(

F/17

u.i.:Elnézést ha pár részt értetlenül fogalmaztam volna meg:$

2010. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Egy kis pozitiv megerősítés: előző két évem brutális volt. papám meghalt 1 év szenvedés után, közbe a nagymamám is megbetegedett majd ő is meghalt. Eközben önbizalmam a minuszban, társasági életem 0, egészségügyi helyzetem elég problémás--->depresszió, majd családi gondok(oltári nagy veszekedések).

Ennek márciusban lett vége, 1 hónapja sikerült kihevernem ezeket, azóta pedig van egy barátom, önbizalmam az egekben, 1 e.ü.-i problémám maradt, család rendben. Szóval semmi nem tart örökké, még akkor se ha úgy érezzük.

2010. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


És ez csak egy töredék...nagyon-nagyon kevéske töredék.

2010. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, éveken át. Ilyenkor csinálj valami szokatlant, pl kezdj bele egy új sportba vagy barátkozz több emberrel, akár idegenekkel is.

Lényeg hogy valami olyat csinál ami sok impulzust ad.

+1 tipp. Vegyél egy testbeszéd könyvet, vagy nézz utána neten, tanuld meg aztán menny ki egy térre és figyeld az embereket. Lehet h bejön és akkor már a személyiséged is fejlődik, emiatt több ismerősöd lesz, akik ilyen időben tudnak segíteni.

(bítatásnak annyit hogy legalább egy olyan kérdést tudtál írni amire sok ember válaszol:D)

2010. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

gart meg fiatalnak szamitok 17?l

de mar egy csomoszor atvertek foleg a fiuk

ha megtetszik valaki az ugy kitud hasznalni de masra nem kellek neki csak erre arra csianld ezt csianld azt o nem segitenel en meg persze hat nha segitek

sose sikerul osszejonnom azzal akivel szeretnek

most is van egy srac de csak jatszik velem es tudom de nem teszek ellene semmit entmudom miert probalom elfelejteni de nem megy :(:(:( sokat sirok estenkent ezert

csaltak is mar meg

nagyszuleim nekem sem elnek mar csak az egyik tatam

szar az eletem nekem is legalbbis en ugy erzem

szerencsere egessegugyi problemaim nincsenek meg csak az kene es akkor kessz lennek



17/L

2010. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
csináljunk egy csoportos beszélgetést :D
2010. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!