Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerencsétlen vagy? Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen vagy? Vannak problémáid?

Figyelt kérdés

Nagyon szarnak érzem az életem, utálok lassan élni.

Nem vagyok boldog, lehangolt vagyok!Meséljetek milyen problémátok van. Ha valakinek rosszabb mint nekem, meg sem szólalok!

Engem 2 szer csúnyán átvertek, lelkileg összeomlottam, ideges vagyok, gyomor gyulladásom van...soroljam?


2010. aug. 2. 20:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig át vernek szívbillenytú zavarom van szívritmus zavarom magas vérnyomás allergia asztma,nem rég halt meg mamám,nincs akinek el mondhatnám ami bánt.nem vagy egyedül.
2010. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Első: 21 vagyook

Második: Irsz privit?

2010. aug. 2. 20:13
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

2.Sajnálom:S Bizony a Ti helyzetetek rosszabb,mint mondjuk az enyém:S

De azért válaszolok:Nekem súlyos önbizalomhiányom van amiből nehezen tudok kimászni.Mondhatni mindig visszaesek.Ajánlották a pszichológust is.De nem tudom elmenjek e.Azon kívül pénzhiányban is szenvedünk..

18L

2010. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
én azt hittem megtaláltam életem párját,nagyon szerettem,szinte megörültem érte..és meg sosem bíztam meg senkiben annyira mint benne....én vettem el a szüzességet mikor 19 evés volt,nem volt ronda egyáltalán,sőt nagyon jól nézett ki,de egy ev után 3 hétig távol voltam és akkor megcsalt,igaz csak egy csók volt de egy világ omlott össze bennem...úgy ereztem elvesztettem az életem értelmet és nincs miért éljek,párszor úgy ültem be a kocsimba h belehajtok valamibe de aztán mindig meggondoltam magam,ez januárban volt idén,mar túltettem magam rajta de meg mindig faj ha rá gondolok :| 29f
2010. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nekem rosszabb, engem mindig megaláztak a lányok, csúfoltak hogy ronda vagyok, soha nem lehet párom, emiatt depresziós vagyok.

20f

2010. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Háát nekem is sz.r az életem.

Nem rég vesztettem el a nagyimat és nagypapimat.

Nagypapim a szemem láttára halt meg.. borzasztó volt :'(

most meg van 1 srác aki 2 hónapja szórakozik velem nem tudja eldönteni mit akar és ez is bánt :S

plusz még van 2 betegségem is..

áá :(

2010. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
én lassan 30 éves leszek, és egy kezemen megtudom számolni, h hány jó dolog történt velem az életben.. a szüleim kicsi korom óta nem foglalkoznak velem, bátyjám is állandóan hazudozik nekem, a férfiakkal is folyton ráfaragok, jól se keresek, nincs lakásom se, kocsim se, nyaralni se voltam már 10 éve mert állandóan csak robotolok, van egy csomó diákhitelem.. nem vagyok boldog egyáltalán.. sokszor gondolkodom rajta h minek élek egyáltalán.. de ilyenkor mindig arra gondolok, h soha nem lehet tudni h mit hoz az élet, és lehet h még nagyon - nagyon boldog is leszek..
2010. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
anyám alkesz,nevelőapám féléve meghalt...nagymamám meg én is betegek vagyunk:Snem volt még komoly kapcsolatom...mindig csalódnom kellett a pasikba=(önbizalmam a föld alatt...néha úgy érzem hogy soha nem leszek már igazán boldog...:$
2010. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!