Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység vagy valami más?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység vagy valami más? Bövebben lent

Figyelt kérdés
barátnömmel 2 honapja vagyunk eggyüt és én mindig vele szeretnék lenni :) pl megbeszéljük h nállam alszik .... stb és jön a baratnöje es semmi erc allat le beszéli róla h nala aludjon... de masik baratnoje nem tudja ezt csak azaz 1 neki mindig megy mindenhova .és ez engem idegesit mit tegyek?
2010. aug. 2. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni, helyesen írni!
2010. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tanulj meg helyesen fogalmazni
2010. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ne haragudj nem ez volt a kérdés
2010. aug. 2. 15:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak egy megoldás van,a barátnőjét elásod egy zsákban Vegas környékén valahol :)

De azt is meg lehet próbálni hogy vele beszélsz,hogy néha érezni szeretnéd hogy fontos vagy a számára.Ha ez sem segit akkor a barátnőjével is próbálhatsz beszélni.Csak ne azt kérd hogy válasszon mert akkor vagy te vagy ő farag rá.

2010. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem bántani akarlak, de amíg nem fogalmazod meg úgy, hogy meg is értsük, addig nem tudunk segíteni:)
2010. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hat en mar meg mondtam neki párszór és azt mondja h jó.enniy a válasza .de ha nincs ott az a lany akor meg annyira bir szeretni h mar nagyón...de ha ott van az a lány akkor kikapcsol az agya olyan mint ha nem is lennek neki
2010. aug. 2. 15:40
 7/12 A kérdező kommentje:
na jó ujra fogalmazom.:Szóval a barátnömmel 1 üt vagyunk 2 hónapja .és mindig megbeszeljuk mikor alszik velem... és van egy baratnoje..aki semmi percek altt lebeszéli öt h ne aludjon nalam inkabb aldujon nala menjenek bulizni stb...ez idegesit és nem tudom mit tegyek mert ha az a valaki nincs ott akkor meg meghal értem ugy néz ki:D de ha ott van az a valaki akkor engem teljesen elfelejt
2010. aug. 2. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha együtt vagytok és megjelenik a barátnője és elkezded nem érdekelni - egyszerűen köszönj el és hagyd ott talán észbekap.Ha a szép szóra nem hallgat drasztikusnak kell lenni.
2010. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy a baj sokszor elgondolkozok én is ezen. csak szeretem.és moondtam neki hh megkéne beszelnunk valamit h ez igy nem jo nekem és elkezdte a sirast h ne haragudjak ..de utan folytatodik..
2010. aug. 2. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha hiába koptatod a szádat akkor csak a drasztikus lépés marad.Megjelenik a csaj,vársz egy kicsit és ha minden a szokott mederben halad,kijelented hogy "én itt fölösleges vagyok" - megfordulsz és pálya.Aztán majd felhiv ha érdekled.
2010. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!