Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez irigység amit érzek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez irigység amit érzek, vagy féltékenység?

Figyelt kérdés

Azért ide írok, nem pedig a szerelem/szex témába, mert itt komolyabb válaszok születnek általában, mint ott.

A problémám az, hogy 20 éves vagyok. Még nem volt barátom, bulizni nem szeretek járni. Itthon ülős típus vagyok. A barátaimmal msn-en tartom a kapcsolatot leginkább. Látom Facebookon, Iwiwen, és Myvipen, hogy a legtöbb 16-18 éves lányoknak már 1-2 éves kapcsolatuk van. Látom a közös képeket, és ilyenkor elszomorodom, hogy velem ilyen miért nem történt meg 17 évesen? Vagy egyáltalán: velem miért nem történt még ilyen? Nyár van. A legtöbb fiatal elmegy nyaralni a párjával, barátokkal, haverokkal. Ilyen sem történt még velem sohasem. :S De miért nem? Teljesen feleslegesnek érzem magam. Sokszor eszembe jut, hogy X, Y, Z milyen szerencsés. Én pedig nem :(


2010. aug. 2. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát az embernek nem repül a sült galamb a szájába :) azért tenni kell, minimum levadászni :)


21 éves voltam mikor először jártam valakivel. Aztán sok pasim lett. Nincs ezzel gond. A gond azzal van, ha nem mész sehova, és közben keseregsz hogy miért nem talál meg a szerelem. Így nem fog.. tessék strandra menni, egyszer-egyszer diszkóba (akkor is ha netán nem találsz ott normális pasit) olyat találsz aki udvarolgat, és legalább az önbecsülésed megnő.


X Y Z meg lehet hogy kívülről szerencsés, de nem biztos hogy az is. az emberek többsége nagyon ad a látszatra, és még sokszor fenntartanak egy halálra ítélt kapcsolatot is, aminek már semmi értelme, csak azért hogy a környezetük azt lássa hogy neki milyen jó.


Egy jó partnert nem azonnal talál az ember, csak keveseknek jön össze hamar. Általában nagyon sok férfit meg kell ismerni ahhoz hogy el tudd dönteni hogy mi kell neked, és mit nem szabad elfogadni, és hogy neked is hogyan is kell viselkedned egy kapcsolatban a másikkal. És én nagyon örülök hogy nem mentem hozzá az első barátomhoz, mert nagyon rossz házasság lett volna.


31/N

2010. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 13.36-os hozzászólóval. Kapcsold ki a gépedet emeld fel a ...... és menj ki a házból.A gép előtt ülve tényleg nem fogsz találni senkit. 20 év alatt erre már igazán rájöhettél volna.Bocsi.
2010. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
otthon nehéz lesz párt találni,vagy erre még nem gondoltál??
2010. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz MSN-ezni, akkor csináld, de úgy hogy ÚJ emberekkel ismerkedsz. 2-3 hétig beszélgettek, aztán kezdeményezz személyes találkozót, ha szimpatikus a beszélgetőtársad. Így épít az ember kapcsolatokat és így szerez barátokat egy otthon ülő típus, aki nem szeret bulizni járni. Az internet nagy lehetőség az ilyen típusú embereknek.
2010. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A 13:51-es hozzászólónak igaza van!
2010. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy tanulsz, vagy dolgozol. Ha tanulsz, biztosan vannak csoporttársaid, akiket kedvelsz. Hívd fel őket, hogy menjetek ki strandra, csavarogni a városba, beülni egy sütire egy cukrászdába. Ha dolgozol, ugyanez a program, csak a kolléganőkkel, vagy bárkivel. DE pl. nézelődni egyedül is lehet. Ha van bicajod, menj el bringázni, kezdj el futni, vagy kocogni. A lényeg, hogy menj emberek közé. Nem vagy felesleges, csak nem találtad még meg a helyes, vagy annak vélt utat. Azért meg, mert vannak olyan tizenéves fruskák, akik már komoly előnyre tettek szert a párkapcsolatok terén, ne irigyeld őket, nem biztos, hogy ők járnak a helyes úton.

Szóval, mit csinálsz ma este? Remélem nem leszel msn-en elérhető :)

2010. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Húú, köszönöm hogy ennyien írtatok. Nem is vártam ennyi hozzászólást, de nagyon örülök neki :)

Sajnos faluban lakok a szüleimmel. Itt leginkább nyaralók vannak a környékünkön, szomszédunkban, vagyis nincs itt semmi élet, mozgás. A közeli városba pedig nehézkes a közlekedés. 3 óránként járnak a buszok.

Év elején nagyon sokat jártam bulizni, de meguntam.

Most fejeztem be az iskolát, keresek munkahelyet, de egyenlőre még nincs. A volt osztályomból 1 barátnőm van, vele szoktam elmenni a városba, sétálni, meg ilyenek.

Voltam fent társkereső oldalon is, de nem volt szerencsém. A legidiótább, legbunkóbb szexmániás majmok találtak csak meg. :S Így inkább töröltem magam az oldalról. A közösségi oldalakon is keresgélek fiúkat, akik tetszenek nekem, de vagy van barátnőjük, vagy én nem jövök be nekik. :S

Legszívesebben mennék továbbtanulni, de ponthatár alatt vagyok, és fizetni sem tudnánk... :S

2010. aug. 2. 14:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha tanulni lenne kedved, nézz ki valami neked való tanfolyamot, vagy középiskolát, ahová 20 évesen is járhatsz. Nem olyan elkeserítő a helyzeted hidd el. Kis faluban élsz, de csak vannak a korosztályodból emberek? Ha nyaralók vannak a környékeden, akkor feltételezem, hogy időnként idegenek is vannak a településen. Ne csüggedj!
2010. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!