Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez irigység amit érzek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez irigység amit érzek, vagy féltékenység?

Figyelt kérdés

Azért ide írok, nem pedig a szerelem/szex témába, mert itt komolyabb válaszok születnek általában, mint ott.

A problémám az, hogy 20 éves vagyok. Még nem volt barátom, bulizni nem szeretek járni. Itthon ülős típus vagyok. A barátaimmal msn-en tartom a kapcsolatot leginkább. Látom Facebookon, Iwiwen, és Myvipen, hogy a legtöbb 16-18 éves lányoknak már 1-2 éves kapcsolatuk van. Látom a közös képeket, és ilyenkor elszomorodom, hogy velem ilyen miért nem történt meg 17 évesen? Vagy egyáltalán: velem miért nem történt még ilyen? Nyár van. A legtöbb fiatal elmegy nyaralni a párjával, barátokkal, haverokkal. Ilyen sem történt még velem sohasem. :S De miért nem? Teljesen feleslegesnek érzem magam. Sokszor eszembe jut, hogy X, Y, Z milyen szerencsés. Én pedig nem :(


2010. aug. 2. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyiksem!! Csak szeretnéd te is jól érezni magad.. ez tök normális :)
2010. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Irigység. Féltékenységnek akkor nevezném, ha valamelyik barátnőd pasija neked tetszene.


Ha otthon ülsz, ne is reméld, hogy megismerkedsz valakivel. Mozdulj ki a 4 fal közül, legalább napközben.

2010. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
ne msn éld az életedet menj ki emberek közé.
2010. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem. Inkább "sóvárgás".

Én is egyébként otthonülős típus vagyok. Sokszor netezgetek, net által sokszínű kapcsolataim vannak, mint személyesen.

Én nem sóvárgok másféle életmód után. Voltam külföldön nyaralni társasággal (Horvátország), voltam külföldön egyedül (Afrikában). Jobbnak tartom az afrikai utazásomat (egyedül), mint a horvátországit társasággal.

Bár az is igaz, hogy könnyen lehet, mások "magamnak valónak" tartanak, de ez engem egyáltalán nem is zavar, nem érdekel.

2010. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban laksz vagy kisebben?
2010. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodj meg!Van még rá legalább 65 éved,hogy megtörténjen veled mindez..:D velem sem történt meg még sok minden,ami mással igen és én is szeretnék még sok mindent..nem késtél le semmiről!
2010. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

A féltékenység az, amikor félted azt, ami a tiéd, pl. ha lenne barátod, aki mondjuk más csajjal foglalkozik, vagy sokat lóg a haverjaival, akkor féltékeny vagy, mert félted azt, ami a tiéd.


Az irigység pedig az, hogy azt sajnálod másoktól, ami nem a tiéd. Pl. ha valakinek sok pénze van, neked pedig nincs, és emiatt haragszol az illetőre. Ez irigység, mert sajnálod tőle azt ami neked nincs, neki pedig van.



Az hogy nem volt még barátod az nem probléma, még 10 év múlva sem leszel elkésve semmivel, de azért kimozdulhatnál.... ott a chat, tessék ott is ismerkedni, barátokat szerezni, megbeszélni velük találkozót 1-1 sörre, kávéra, vagy elmenni túrázni vagy ilyesmi.

2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
ne ismerkedj chaten tele van ismertelen bunkókkal tapasztalat.
2010. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13:33-asnak igaza van! Nekem is ez a tapasztalatom.
2010. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
miért msn chat menj ki ne a gépen akarjatok élni basszus hova juttotunk szexelni csokolózni is msn meg chaten fogtok kész na ezért nincs normális kapcsolatotok,barátaitok,menjetek már emberek közé társaságba nem msn- en kell élni szörnyű...
2010. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!