Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engedi anyu, mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedi anyu, mit mondjak neki? (bövLent)

Figyelt kérdés

2 hete járok a barátommal,ő 16 éves. Ő az első fiúm akiben megbízok. Megbeszéltük h egyik nap nála alszok,viszont anyu nem engedte,csak h átmenjek hozzá.Azon a napon lefeküdtem vele(mindketten szüzek voltunk,védekeztünk stb.) Anyunak ezt el is mondtam,nem szólt semmit,nem szidott le..

Most megbeszéltem barátommal h ottalszok nála,de nemtudom anyunak ezt h mondjam el,nem szeretném megint azt hallani h ő a felelős és 16 éves koromig egy pasinál sem aludhatok.

De ha már megtörtént a dolog(amitől ő annyira "félt")és megbízik bennem és a fiúban akkor nincs gond..

Szerintetek h vegyem rá anyut,mit mondjad neki?


2010. aug. 2. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szentem nem is fogja megengedni.Én 16 vagyok.15 éves korom ota nem vagyok szuz.Ezt anyu tudja is.Másfél évig volt barátom és nála nem aludhattam de ot enm is annyira birták.O vette el a szuzességem.Most van egy 4 honapja akit a tengerre is levittunk és bírják de még midnig nem aludhatok nála.Még a tengeren is kulon ágyba kellett aludjunk.SZal ez van.Én 18 éves koromig nem mehetek.
2010. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez most ugye csak egy vicc bazzmeg?Nem múltál el 16,lefeküdtél egy kis taknyos 16 évessel,anyád nem szólt semmit és most még azt akarod hogy anyád futtasson?WTF?!
2010. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát 16 évesen nagyobb az esélye,hogy nem fogja engedni az ottalvást.Csak kérezd meg,hogy nála aludhatsz,ha nem engedi ak inkább ne is erőltesd!nem kel a nyalizás stb.. jobb ha egyenesen megkérdezed
2010. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

basszus...két hete???? :O Hát nem irigylem anyukádat...:( Próbálj meg belegondolni az ő helyzetbe...Te sem örülnél sztm ha lányod 2hét után lefeküdne valakivel és még azzal nyúzna h "jajj had aludjak már nála"..hát nemtudom..=/

SZerintem nem bírod rávenni semmivel egyébként, ami érthető.. Várjatok még.:)

2010. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj azért várhattatok még volna egy ideig azért két két nagyon kevés annyi idő alatt meg sem lehet rendesen ismerni...Ráadásul anyukád megbízott benned..

Ezek után ne várd el azt h megbízzon benned..

Ezzel nem bántani akarlak :/

Egyébként,hogy a kérdésedre válaszoljak mondd neki,hogy már úgyis megtörtént és védekezni fogtok ha együtt lesztek..

Azt is mondd neki h nagyon szereted../ha ez így van/..

De gondolom így van ha márle is feküdtél vele.

Am hány éves vagy??

Na sok sikert.

L/16

2010. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem anya 17 éves koromig nem engedte, hogy bárkinél is ott aludjak. még oszttársnál sem. tavaly nyáron egy hatalmas veszekedés alkalmával vívtam ezt ki magamnak: apa megengedte, merthogy már 2 éve együtt voltam a barátommal, és miért ne, anya meg utána még napokig nem szólt hozzám... azóta megbékéltek vele.


18/L

2010. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én még csak 15 éves vagyok.és volt komoly kapcsolatom is.és azután se engedik hogy ott aludjak nála.:(apuék azt mondták hogy 16-17 éves koromig nem aludhatok ott max a fiú aludhat itt ha 16 elmúltam:/ezt sajnos el kell viselni:(
2010. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hülye kérdés de gondolod hogy anyud nem volt 14-18 éves?

ugyanezt csinálták mint most te csak más volt a körítés persze hogy nem enged ne is próbálkozz

2010. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy két hetes ismeretség után elvesztetted a szüzességed a pasival. Mert megbíztál benne. Értem. Két hét után. És elvárod anyádtól, hogy a harmadik héten nála aludhass. Bazz.
2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
édesanyád helyében én sem engedném meg... KÉT HÉT után lefeküdtél vele... két hét nem idő. hiába védekeztetek, szerintem ezzel eljátszottad nála a becsületedet, ami nem csoda.
2010. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!