Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a plébánosba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a plébánosba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt kerültünk kapcsolatba, mikor önkéntes munkára jelentkeztem. Egyébként nem járok templomba, nem is vagyok vallásos, semmi ilyesmi.

Elég sok időt töltünk együtt, mert rengeteg a szervezési feladat, és egyre több mindent bíz rám. Mostanában rettentő kedves hozzám, dicséretként gyakran megsimogatja a vállam, mosolyog rám. Mintha másképp viszonyulna. Nekem már jó ideje tetszik, szerintem bele is szerettem.

Tudom, hogy ő nem nősülhet, de azt is hallottam, hogy nem egy papnak van viszonya. Én beérném egy titkos kapcsolattal is.


2010. aug. 2. 09:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu, de nem baj. Amúgy minek szólsz bele, ha nem a kérdésre válaszolsz?
2010. aug. 2. 10:08
 12/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ritka, hogy egy papnak van viszonya. Ha jót akarsz neki, akkor hagyd békén, nem ez a hivatása. Amúgy meg úgyis kitudódik, és az rád nézve se lesz jó.


OFF:

Az egyház erkölcstelenségéről annyit, hogy senki, de SENKI nem állította SOHA, hogy az egyháziak (legyenek papok vagy bármilyen vallásos ember) SZENTEK. Nem azok, ugyanolyan emberek, mint más, csak hisznek és szeretnének jobbak lenni (általában).

A pedofilbotrányok elítélendők, de azért valljuk be, sok nagyságrenddel több hívőnek van pozitív tapasztalata papokkal, mint ahány pedofil van/volt köztük. A botrányokat a média fújta fel ennyire (szerintetek véletlen, hogy egyszerre több botrány is most pattant ki több évtizede megtörtént dolgokból?)

2010. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Aha
2010. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Anzii ***** válasza:

Tudod már mit fogsz tenni :p


Ne hallgass a többi hozzászólóra, nem reális a világnézetük, hallottam régi történeteket papokról, hát érdekes volt :)

2010. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia:)

Azért nem házasodhatnak ,mert a reformáció idején annyira elfajult a papok viselkedés (pl:Angliában egy pap 19 nőt erőszakolt meg kettőt meg is ölt, és rengetek pap fajtalankodott kisfiúkkal kislányokkal) Ezét vezették be a cölibátust. Nem tom milyen pap de van amelyik házasodhat,felesége lehet gyereke asszem az evangélikus és a reformátusnak lehet csak a katolikusnak nem. Próbálj vele beszélni, vagy egyáltalán derítsd ki h milyen Keresztény:D


SOk sikert hozzá:)

2010. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mivel a pap szót használta és rengeteg utalást is tett arra,hogy katolikus akkor minek derítse ki milyen vallású?
2010. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azóta??Összejött a dolog?

Könnyen beléjük lehet szeretni...ők is emberek.De hát eleve halott a dolog.De azért jó is...tudom . :)

(amúgy a bort iszunk ,vizet prédikálunk nagyon megy...)

2010. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha ö is ugyanugy érez irántad lehet otthagyja a papságot. Énse tartom jó ötletnek hogy a papoknak ne legyen feleságe de a valás még a xexet is tilja csak akkor nem bün ha gyereket akar különben paráználkodásnak nevezi.
2014. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2014. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!