Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a plébánosba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a plébánosba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt kerültünk kapcsolatba, mikor önkéntes munkára jelentkeztem. Egyébként nem járok templomba, nem is vagyok vallásos, semmi ilyesmi.

Elég sok időt töltünk együtt, mert rengeteg a szervezési feladat, és egyre több mindent bíz rám. Mostanában rettentő kedves hozzám, dicséretként gyakran megsimogatja a vállam, mosolyog rám. Mintha másképp viszonyulna. Nekem már jó ideje tetszik, szerintem bele is szerettem.

Tudom, hogy ő nem nősülhet, de azt is hallottam, hogy nem egy papnak van viszonya. Én beérném egy titkos kapcsolattal is.


2010. aug. 2. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez az elérhetetlen utáni vágy, egyfajta illúzió. Ha megkaphatnád, nem is kellene már, önuralom kérdése a dolog, és keress egy rendes pasit:)
2010. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát, mostanában annyi a pedofil botrány is a katolikus papoknál meg szeretőt is tartanak. Meg kén már reformálni ezt a nőtleségi dolgot, mert úgy néz ki eléggé elavult ez a felfogás. Más vallások papjai nősülhetnek. A biblia nem is mond ilyet, hogy a papok nem nősülhetnek úgy tudom. Csak régen találták ki, hogy az egyházi vagyon de darabolódjon fel.

Ez ez dolog.

A másik meg, hogy elég gáz, hogy bort isznak aztán vizet prédikálnak. :S Nem tudok tanácsot adni, mert neked kell eldönten. Mindenesetre engem visszatartana valami ettől az biztos. Duplán erkölcstelen...

2010. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mönnyé gyónni!:D
2010. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én nem érzem elérhetetlennek. Ha ő is ilyen szinten változott, talán tényleg kedvel, vagy akár több is... Nekem nagyon bejön, határozott, kedves, céltudatos stb. pont ilyen férfire vágyok, aki tudja mit akar.


Azt én sem értem, miért nem nősülhetnek, hiszen ahogy írtad, a Biblia nem tiltja. Az meg hogy duplán erkölcstelen, az miért van?

Jó neki tiltják, ő meggyónja... de én meg nem vagyok valállos. Egyébként annyi minden szárad a nagy erkölcsös egyház lelkén, egy ilyen kapcsolat az semmi. Amúgy se tudná meg senki.

2010. aug. 2. 09:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Olyan férfira vágysz, akivel nincs jövője a kapcsolatodnak? Érdekes egy nő vagy Te...:)
2010. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem érdekes szokványos XD
2010. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
előző: Sajnos igazad van...:)
2010. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

második vagyok

Pontosan az (álszent)közfelfogás miatt írtam, hogy duplán erkölcstelen. Azok a valójában nem a biblia szerint élő emberek biztosan elítélnének titeket, akik ott nyomulnak minden vasárnap a templomban, közben meg kb. mindent parancsolatot megszegnek.

Magánvéleményem meg az, hogy én nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy egy pappal csinálom. Hiába gyónja meg. :)

2010. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A szex részeére még ennyire nem is gondoltam.

Most, hogy írtad, szerintem izgató lehet egy pappal.

2010. aug. 2. 09:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu kérdés.
2010. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!