Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek járjak vele? O. o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járjak vele? O. o

Figyelt kérdés

Van egy pasi .. aki rocker, hosszú haja van meg minden .. nicns ezzel semmi bajom ... de elég jól összejöttünk de nem járunk ... igaz ő már régóta hajt.. amúgy rendes segítőkész, van munkája, amivel elég jól keres ....

mostanában mindig hazakísért meg minden ... és itthon kezdenek gyanakodni h biztosan járok vele.... dehát még nem is ... meg nekem még idő kellene.... viszont ha összejönnénk biztos h mindenki ezen csámcsogna... amit én nagyon utálok ... nem tudom mit tegyek ...

16/L


2010. aug. 1. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:10.

Vele értek egyet.

2010. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

22:21 azt hiszem igazad van .. csak attól is félek h apám kiüt xD :D

22:22 azért a cigányokat és a rockereket ne hasonlítsuk össze.... amúgy meg ad magára és mégegyszer mondom nem putriban él.... lehet h neked ilyen képed van a rockerekről de ő nem ilyen...

2010. aug. 1. 22:27
 13/20 anonim válasza:
Igen , dugasd meg magad vele ugyis csak azt a karja az ilyen nyikhajok ilyenek mind!
2010. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem járj vele!!!! tapasztalatból mondom. Velem is volt már ilyen. ha szereted, meg tetszik+minden ami kell, és tudod róla, hogy szeretne, vigyázna rád, és nem egyből amint megkapott el is dobjon, akkor hajrá.sok sikert
2010. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
22:28 hát köszönöm az értelmes választ....
2010. aug. 1. 22:33
 16/20 A kérdező kommentje:
22:32 köszí a válaszodat... és örülök h valaki tapasztalatból is tud írni ... és igen . azt hiszem vigyázna rám meg törődne velem . talán túl sokat is... most is költeni akar rám mindenféle cuccokat akar nekem venni ... de én ezt nem várom el és nem is kérek tőle semmit... amire ő azt mondta h ő ezen nagyon meglepődött, és sok pasi örülne ilyen lánynak ... dehát én tényleg nem akarom h költekezzen összevissza :) de azért jól esett az igyekezete *-*
2010. aug. 1. 22:36
 17/20 anonim válasza:

22:23 vele egyetértek a cigányok közt nincs rendes.. a rockerek közt annál inkább

én már kinőőtem ezt a lázadó korszakot de én skinhead vtam..és egy rocker lánnyal jártamm.... a szülei nagyon elítélték őt is..engem is..viszont az én szüleim nem...

most leszünk 3évesek:) szal sztem nyugodtan a lány báttya rocker és hihetetlen miket nem tesz meg....árvíz kárusultaknak jár segíteni:)

2010. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

köszí a válszodat :)

jó ilyeneket olvasni a sok szitkozódás után ;)

2010. aug. 1. 22:58
 19/20 anonim válasza:

Agyatlan barmok akik külső alapján ítélik el a rockereket :)


Én is az vagyok, és eddig csak metálos párom volt. Hidd el, sokkal odafigyelőbbek és romantikusabbak, persze csak azok, akik nem divatok, és nem nyomják az atomrocker vagyok, szarok baszok stílust.


Azt meg szard le, hogy ki mit szól. Az ilyesmi csak akkor tesz tönkre egy kapcsolatot, ha valamelyik fél foglalkozik vele. :)

2010. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

köszí:)

hát igen ő nem divat rocker.. már régebben is ismertem .. csak nem ennyire... és nem gondoltam volna h ilyen romantikus... írt nekem egy verset :O meglepődtem de nagyon tetszett

2010. aug. 1. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!