Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek járjak vele? O. o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járjak vele? O. o

Figyelt kérdés

Van egy pasi .. aki rocker, hosszú haja van meg minden .. nicns ezzel semmi bajom ... de elég jól összejöttünk de nem járunk ... igaz ő már régóta hajt.. amúgy rendes segítőkész, van munkája, amivel elég jól keres ....

mostanában mindig hazakísért meg minden ... és itthon kezdenek gyanakodni h biztosan járok vele.... dehát még nem is ... meg nekem még idő kellene.... viszont ha összejönnénk biztos h mindenki ezen csámcsogna... amit én nagyon utálok ... nem tudom mit tegyek ...

16/L


2010. aug. 1. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
hát ha hosszú haja van, akkor sztem nem érdemes.
2010. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
hát ha egy putriba akarsz lakni, és félmeztelenül rohangálni a sárban egy hülye rockfesztiválon hajrá..
2010. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Attól hogy rocker, nem rossz ember hosszú haj? belefér nem?

simáán


Ha kedveled, nyugodtan járj vele, és ha igazán megszereted nem fog érdekelni más véleménye.

2010. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell leszólni a rockereket.Mások mint amit elvár a környezet? Ennyi erővel a sok zselézett hajú rózsaszín pólós fiúcskát is lehetne cikizni.

Ismerd meg és ha tényleg bejön, és rendes srác akkor hajrá. A mások véleményét meg szv@d le.:)

2010. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem putriban él.... rendezett környezet... nem kell lenézni a rockereket . ugyanúgy emberek... nem is azon volt a hangsúly... kultúrált meg minden ... csak az h ha összejönnék vele akkor mindenki ezen lovagolna h úú mi együtt ... de ez tesz tönkre annyi kapcsolatot :( az biztos h ha össze is jönnék vele nekem még idő kell... nem tudom h mi legyen :(
2010. aug. 1. 22:10
 6/20 anonim ***** válasza:
szilvi te vagy az?
2010. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szilvi ? O.o :D nem >_< :D ez jó volt :D
2010. aug. 1. 22:19
 8/20 anonim válasza:
100%

De miért érdekel téged, hogy lovagolnának rajta hogy ti eggyüt? ha szeretitek egymást mi baj lehet..


énis járok a barátnőmmel, nem tetszett az elején a haveroknak de utánna hozzászoktak és azóta is jókat hülyülünk együtt ^^

2010. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
cigányok között is van rendes :D
2010. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért ne túlozzunk
2010. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!