Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 év közötti pasik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közötti pasik. Nektek mennyire kinos? Vagy mennyire számit?

Figyelt kérdés
Ha 5 évvel idősebb gyerekes nővel jönnétek össze, az a rokonság, barátok előtt ciki?
2010. aug. 1. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nemigen tartom a kapcsolatot a rokonokkal, de nem is a környezettől függ ez. Ha megértitek és szeretitek egymást akkor nem állhat semmi az utatokba.
2010. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsit:D

De annyira nem gáz.

20f

2010. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát 25 év fölött már ciki, ha valaki gyerekes. Az, hogy 5 évvel idősebb, az nem számít, ha normális a csaj, meg ha külsőre fiatalabbnak néz ki az is jó, de ha gyerekes, akkor már eleve nem jövök össze vele.

Sőt, ha fiatalabb lenne és úgy gyerekes, akkor se. Egy nő legyen nő, ne gyerek.

2010. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk konkrétan a szülőknek való bemutatás?
2010. aug. 1. 18:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó a gyerekest úgy értettem h van 1 gyereke^^
2010. aug. 1. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
látom őrlődsz. nem a család előtt ciki neki.
2010. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem számít, nem kínos. Miért is lenne?


20/F

2010. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem minden 20-25 közötti férfi akar egy olyan kapcsolatot ahol egy gyerek miatt sok minden kiesik illetve nem lehetséges. Persze ezt meglehet érteni.

De sztem senki nem tartaná ezt cikinek, ha egy olyan lánnyal van aki idősebb és gyereke is van.

2010. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már bemutatott otthon meg a baráti társaságában is. Csak kiváncsi voltam, mert eléggé sokáig húzta ezt a dolgot.

Köszi a válaszokat:)

2010. aug. 1. 19:08
 10/12 anonim ***** válasza:

25 eves vagyok a parom 32 van gyereke 1 lany 10 eves


amikor itthon bemutattam nagyon jol fogadtad sok mindent elbeszelgettek de amiutan elment haza nagy veszekedes volt h normalis vagyok e egy ilyen not hozok ide es gyerekkel


gondolkozz te is h a szuleidnek mutatod be h mi fog tortenni azutan


es egy ido utan meg gondolod magadot rajosz h nem mukodik a kapcsolat es otthagyod

2010. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!