Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt "fura" lányok?

Figyelt kérdés
Fura: 20 év felett még sose járt fiúval, otthon ül minden este, nem nagyon vannak barátai/barátnői, úgy érzi nem érti meg őt a világ, esetleg vannak szokásai( kényszerbetegség, fóbia), de azt a képet mutatja a világ felé, hogy "nagyvilági" olyan mint más lány( barátok, szex, buli és úgymond normális), de az igazi énjét valójában senki sem ismeri.
2010. aug. 1. 17:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves 30/F...hát éppen ez az, hogy én is nagyon-nagyon szeretnék egy ilyen leányzót, legalább vissza adná a hitet, hogy nem ez az élet, hogy minden nő agyba főbe pasizik + barátnők bulik hanem vannak szelídebb nők is.
2010. aug. 1. 17:34
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Viszont az a gond ezekkel a nőkkel, hogy még a párjuk előtt is gátlásosak és a szex nulla velük. Egyébként előző barátnőm ilyen volt.
2010. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Holdtündér ***** válasza:
Az elég furának számít, hogy van egy beszélő macskám és négy holdharcos barátnőm?
2010. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is akarok holdharcos lenni:(


Am ha tényleg nincsenek barátai/bnői akkor kinek kamuzik? A rokonságnak? Nem igazán értem a helyzetet. Otthonülő lányt szeretnél? Igen léteznek olyanok. Defektesek? Nem hiszem h defektesebbek lennének a mai átlagembertől.

2010. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok :(
2010. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 hathyla ***** válasza:
hajra EMOSOK!!
2010. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A defektet nem úgy értem, hogy ez baj...hanem pl egy dekoratív, tanult, 20éves vagy annál idősebb hölgyről senki nem tételezi fel azt, hogy soha az életében nem hívták randira, nem volt barátja, nem feküdt le senkivel, vannak különféle szokásai pl mit tudom én minden este 10X megnézi bezárta-e az ablakot vagy reggel annyira mogorva, hogy nem lehet hozzá szólni 1 órán keresztül, mert megszokásból egyedül gubbaszt a szobájában ébredés után,

nincsenek barátnői, mert szerinte lenézik őt az emberek ilyesmik...és a népeknek pl egyetem vagy munkahely szóval a környezetének más képet mutat mint amilyen ő valójában.

Hiszen pl egy 25 éves, sikeres, csinos nőről ki hinné el, hogy még életében barátja sem volt és magának való, nem tud alkalmazkodni csak ideig-óráig.Remélem érthető.

2010. aug. 1. 18:22
 18/19 anonim válasza:
Én ilyen otthon ülős vagyok, de nem is mutatok kifelé sem mást. Nincsenek haverjaim, csak 1 max 2 barátom, akik viszont számíthatnak rám, és én is rájuk. Nem mászkálok sehová, különösen utálok valakihez elmenni(még a rokonokhoz is) ha mégis találkozni szeretnék vkivel, akkor inkább egy kávézóban vagy parkban. Pasik terén is mindig csak hosszú kapcsolataim voltak (sosem csaltam meg senkit), futó dolgok kizárva. Ja, és lefekvés előtt sokszor ellenőrzöm bezártam-e az ajtót, elzártam-e a gázt. Nem érdekel mit gondolnak rólam, vállalom, hogy ilyen vagyok. 26/L
2010. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
26/L a kérdésemben az is benne van, hogy szűz, sose járt senkivel és mondjuk 20-on éves tehát pl 26 vagy 27, mivel ezt senki nem tételezi fel róla mást mutat. Neked volt hosszú kapcsolatod, így igazából nem mondhatod el magadról azt sem, hogy nem ért meg a világ hisz egy párkapcsolat igen erősen az alkalmazkodásról szól.
2010. aug. 1. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!