Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt "fura" lányok?

Figyelt kérdés
Fura: 20 év felett még sose járt fiúval, otthon ül minden este, nem nagyon vannak barátai/barátnői, úgy érzi nem érti meg őt a világ, esetleg vannak szokásai( kényszerbetegség, fóbia), de azt a képet mutatja a világ felé, hogy "nagyvilági" olyan mint más lány( barátok, szex, buli és úgymond normális), de az igazi énjét valójában senki sem ismeri.
2010. aug. 1. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És így hogy tudja mutatni a szexet és a bulit?
2010. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt hazudja. Tudod jártam X-el ennyi és ennyi ideig, itt voltam ott voltam stb Aztán, ez nem igaz, de senki nem tudja.
2010. aug. 1. 17:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is ilyen vagy?
2010. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Szomszédlány -.-

27éves de én már 10éve nem láttam az tuti xD Már arra sem emlékszem hogy hogy néz ki :S

2010. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha van is itt ilyen,nem tudom,Neked ehhez mi közöd?Egyáltalán azt miért Te döntöd el,ki a normális,és ki nem?Én ismerek egy olyan lányt,aki igazából is nagyvilági,iszik,bulizik,haverokkal lóg,ennyi az élete,na meg a meló.Divatos ruhák,társasági élet,stb.A magánélete mégis egy darab sz@r.Bár úgy tesz,mintha élvezné ezt a fajta életet,fogadni mernék,hogy otthon éjszaka szokott sírni a párnáján,miért nincs normális kapcsolata.Ez például nem normális,mert kívül nagymenő szingli,valójában meg szimplán szerencsétlen.Akit Te lefestettél,az az ember ugyanolyan ,mint más,csak rosszabb az élete.Ennyi.
2010. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ovatosan ezzel a fogadni mernékkel mert van aki tényleg nem kudarcként éli meg hogy egyedül van. Azaz inkább úgy mondanám kisebbik rossz.
2010. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Természetesen azért hiszi el mindenki ezt a hamis képet, mert még álmukban sem tételezik fel a valóságot, mert a lány csinos, dekoratív csak kissé defektes ami ugye nem látszik.


Nem nem én vagyok ilyen lány, csak hallottam már ilyen esetről aztán kíváncsi lettem vajon hány lány "kamuzik"

értitek, mert hogy volt barátja vagy itt volt, ezt és azt csinálta a legtöbben csont nélkül elhiszik mert ez a normális..sőt még hangoztatják is, hogy pl szűz lány csak az oviban van meg hasonlók aztán arra senki nem gondol, hogy pl az a férfifaló kinézetű csaj talán nem is olyan aminek mutatja magát amilyenek látják őt.

2010. aug. 1. 17:27
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem ítélkezek, csak kíváncsi vagyok. Nem kell egyből támadni...
2010. aug. 1. 17:28
 9/19 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy én eldöntőm mi a normális és mi nem?

Azt írtam az emberek szerint normálist mutatja, nem azt hogy szerintem a normálist mutatja.

2010. aug. 1. 17:31
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi gond, nem akar kilógni a társaságból. én pl. szeretnék egy ilyen csajt 30/F
2010. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!