Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm saját unokanővére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm saját unokanővére kattant rám, de nagyon! Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
22 vagyok. A barátnőm unokanővérével akkor találkoztam először, amikor ő bemutatott a keresztszüleinek.(A barátnőm 18 éves.) Ez olyan 1,5-2 hónapja lehetett, akkor együtt voltunk már fél éve. Beszélgettünk kicsit, közösen, aztán én kimentem a kocsihoz, elszívni egy cigit. Melinda, pedig utánam jött. (Ő az unokanővére.) Azt mondta azért jött ki, hogy ne legyek egyedül, meg hogy milyen a barátnőm, hogy nem ismert emberek között egyedül hagy. Tulajdonképpen nem értettem a lényegét, mert én hagytam úgymond egyedül őket, szóval...Dumált nekem arról, hogy mióta nincs kapcsolata, meg hogy az utolsóval mennyire megjárta. Megmondom őszintén nem nagyon érdekelt, de ugye fogjuk rá családtag,(lehet még)végighallgattam. Egy 10 perc után visszamentem, és egyből azzal fogadtak a keresztszülei, hogy hallották hogy mi megyünk(bnőm , még egy pár meg én) campingezni, és hogy milyen jó lenne ha a Melindát, a húgát, és a húgának a barátját is magunkkal vinnénk. Barátnőm persze jó ötletnek találta, Melinda meg egyből rohant csomagolni, holott kedd volt, és szombaton indultunk. Nyaralás alatt is folyamatosan a seggemben volt(nem szép kijelentés, de teljesen magába foglalja a lényeget), ahova én, vagy mi mentünk, ő is jött. Össze akartam boronálni egyik haverommal, aki éppen akkor ott tartózkodott ahol mi, de abból sem lett semmi, amikor négyesben találkoztunk akkor is velem szembe ült, és folyamatosan próbált szemezni velem. Miután hazaértünk nem láttam őt nagyon sokáig. Csak msn-re vett fel, ott meg amikor írt általában nem válaszoltam. Viszont amikor nálam volt a barátnőm, neki is kezdett furcsa lenni, hogy miért írogat nekem mindenhol, és miért akar ennyire elérni az unokanővére.(Én csak azt furcsálltam, hogy neki csak akkor kezdett furcsa lenni.) Valamelyik nap meg találkoztam vele a plázában. Én épp moziba tartottam az egyik haverommal, és persze Melinda is jött. Feszt mellém ült, és a teljes film alatt éreztem, hogy engem néz. Amikor meg félelmetes jelenetek voltak, mindig a kezemet fogdosta. Film után hazavittük, odakísértem ajtóhoz, mert jó fej vagyok. Meg akart csókolni, de nem hagytam. Kérdeztem tőle hogy ez miért olyan jó neki, hogy az unokahúga pasijára hajt, és annyit mondott, hogy nem érdekli kié vagyok, 100% hogy az övé leszek. Mit csináljak a csajjal? Nagyon zavaró. A barátnőm csak az msn-es részt tudja. Előre is köszi!
2010. aug. 1. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mondd el a bnődnek, h mit is csinál ez a fruska, hidd el, le fogja állítani!

ha én megtudnám, h az un. tesóm rászállt a pasimra, na akkor kapna a csaj!

2010. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Félek ha elmondom neki, miattam tör ki világháború...

Azt nem nagyon szeretném...Fogalmam sincs mit kéne tennem...Köszi a választ!:)

2010. aug. 1. 11:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Na igen az lenne az első hogy elmondod barátnődnek hogy az unokahúga hajt rád
2010. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

sztem ne finoman tartsd vissza, mert az nem er semmit, valahogy sertsd meg ugy hogy leszaljon rolad vegleg, vagy mond meg baratnodnek es beszeljen vele, de neked ha nem tetszik mond megl; -bocs de egyaltalan nem jossz be, sem a viselkedesed, az unokahugodnak akarod elvenni a baratjat hat ez egyaltalan nem szep, es ne mond hogy 100 hogy tied leszek mert nem, ertsd meg nem erzek irantad semmit

ez a kedves forma es ha igy sem szall le rolad szepszoval kuld el a francna:P

remelem segitettem :)

12/L

2010. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
pedig muszáj beszélned vele mert akkor tuti azt hiszi hogy össze is szűröd a levet az unokahúgával
2010. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Unokanővérével...

De...nem szeretnék háborút...vagy elmondom neki, de megmondom, hogy hagyja rám. Én meg nem beszélek a csajjal, úgy se látom sűrűn.

2010. aug. 1. 12:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, ne válaszolj neki, ne kísérd fel...stb. Teljes passzivitás! Bunkóság, de még mindig ez a leg elfogadhatóbb megoldás.
2010. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Csajbunyó!Csajbunyó!Mondd el barátnődnek hiába unokanővére széttépi!Kérlek!
2010. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor nővér xD
2010. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát akkor tartsd ezt a fagyos reagálást bármivel is próbálkozik
2010. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!