Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Nem tudom mit tegyek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Egy srác felvett msn re..tökjól elvoltunk..belémszerettt..de amig dumáltunk ő nem a saját képeit küldte el nekem,hanem valami haverjáét..

énis kezdtem belezúgni,aztán kidrült ez nagyon bánt a dolog,és most is remegve meg sírva írok...tök aranyos srác viszont találtam róla egy képet és marha ronda..nem tudom mit csináljak...tudom hülyság,de nem szeretnék oltogatást kapni..amugy nem tudtunk találkozni mert vagy 200 km-erre lakunk egymástól..amikor felhoztam a talit akkor elkezdett kertelni hogy hát most ne mag várjunk vele mg ijnek..aztán derült ki hogy nem az ő képei...most tök belélte magát h járni fogunk meg minden..ő magáról nem küld képet állítólag nincs,meg elromlott a telefonja meg mittudomén..sza.rul érzem most magam nagyon,őt nem akarom mgbántani..kzdk belezúgni,de nekem egy kicsit is de fontos a külső...mit tegyek most?:/


2010. aug. 1. 03:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem hiszel a távkapcsolatokban, ezért inkább hagyjátok.
2010. aug. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon sirok...mert nem akarom elveszíteni..de elfogom..il most azt mondta h már mgtörtént..
2010. aug. 1. 03:46
 3/17 anonim ***** válasza:
aLudj 1et :)
2010. aug. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha így átvert, ne számíts semmi jóra tőle. Amúgy meg lehet, hogy egy öreg, családos kéjenc.
2010. aug. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem..láttam róla képet is..aludni nem tudok..mgszrettem elflejtni nm fog menni:S
2010. aug. 1. 04:22
 6/17 anonim ***** válasza:
Maradjatok barátok akkor.
2010. aug. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyilván az is zavar téged, hogy hazudott, nem az hogy csúnya. Ő volt f@sz amiért azt hitte, hogy zavarna téged a kinézete.


Mondd meg őszintén, alakulhatott volna úgy a dolog hogy összejöttök?

Ha hazudik neked, az később úgy is kiderül, de legalább szépnek is láttad őt egy időre és jó volt, ha nem hazudik, akkor pedig meglátod legelőször hogy csúnya és amiatt nem jössz össze vele. Így lett volna, nem?

2010. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igazából kit nem szeretnél elveszíteni? A srácot vagy a benned a srácról kialakult képet? És melyikükbe kezdesz belezúgni?

Szerinted csak ebben az egy dologban hazudott? És később még miben fog, ha a küllemét sem vállalta?

2010. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tiltanám ezt a kibaxott msn-t!!!
2010. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem értem :S miért szólják le az MSN ennyien??? :@

hmm az azért piszok húzás volt hogy nem magáról küldött képet

te meg a belsőjébe jól beleestél, a külsőről nem mondható el :S

hmm mennyire "ronda" a srác kicsit írd le

2010. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!