Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, de együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, de együttlétkor gyakran rámjön a szellentés és olykor nem tudom visszatartani. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez általában akkor fordul elö amikor nála vagyok.

Nyissam ki az ablakot? vagy kapcsoljam be a ventillátort, esetleg fogjam a lábszagomra?

Nem szeretném ha emiatt vége lenne a kapcsolatunknak


2010. aug. 1. 02:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogd rá! A legjobb védekezés a támadás! ;)
2010. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de úgy kiröhögtelek majd leestem a székről! Szerintem ő is így fog rá reagálni, ami nem probléma szóval ne akadj fenn rajta...
2010. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer a szomszéd jött át hogy elvinné a téglákat és mikor pakolta a taligába hangosan fingott 2-3-at.
2010. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
91%

Rég nevettem ennyit köszi mindenkinek...Amúgy azokat én sem értem akik például exem :

3 vagy 4 évet volt a palijával,ezidő alatt egyik se fingott a másik előtt.Nekem ez prűd kissé,főleg annak ismeretében hogy a csaj bevállalós volt popsira is.

Ja azt se értem aki azt írta hogy menjen ki - azt mégis hogy?Ölbeveszi a lányt a dákójával benne kimennek ketten ott fingik egy frankót és vissza az ágyba majd folytatják és senki nem vett észre semmit?Mondjuk aki ezt eljátssza az nagy színész :D

2010. aug. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szarj az egészre!
2010. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

szerintem beszéljétek meg h. ő hogyan áll ehhez a dolgohoz,mert ha elég érett és értelmes akkor természetesnek veszi, ha pedig te úgy érzed h. ez most hangos lesz vagy szagos akkor addig a pár msp-ig menj ki a szobából.

Apám viccet csinál belőle, ő direkt még a szobában engedi ki és utána megy ki a szobából :-)

2010. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ismerek olyan 'párt' akik kb 3 éve együtt vannak.. kint vannak velünk és ott fingik a barátnője elött a srác.. ő meg kiröhögi. xD semmi nincs ebbe.
2012. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!