Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú pityereg előttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú pityereg előttem, és próbálja visszatartani, az ok pedig hogy nem akar elveszíteni, nagyon szeret? 17/L

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen:) bárcsak értem is sirnának
2009. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez azt jelenti. (Ezt te nem érzed?) Én simán megéreztem...én értem is sírt már férfi.
2009. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, de ez lemaradt:

Viszont ha te nem szereted őt hasonlóképpen, akkor még ha most fáj is neki, de vess véget a kapcsolatnak, minél hamarabb. Később csak nehezebb és rosszabb lesz!

2009. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valszínűleg te egyáltalán nem tudod megbecsülni a másikat vagy sose éreztél iránta semmit.

Ezt mondd is meg neki, aztán ha megtudja hamarabb túlteszi magát rajta. Mikor én kiismertem azt akivel hasonlóan voltam hasonló szinten, marha gyorsan meg tudtam gyűlölni nemhogy még betege legyek h nem lehet semmi a dologból.

2009. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, ez annak a jele. Amikor vitáztunk a barátnőmmel és úgy volt, hogy szakítunk, elsírtam magam. (Persze Ő is) Nem azért sírtam, hogy hatásvadászkodjak, hanem szívből jött. Én is próbáltam visszafogni, de nem tudtam. Ha tényleg nagyon bántja valami az embert, nem tudja visszafogni a sírást, hiába próbálja. Szóval biztos, hogy szeret! A fiúk nem adják könnyen a büszkeségüket, ha sírnak, akkor komoly a dolog. Üdv: Gyuszi
2010. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!