Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbízhatok benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízhatok benne?

Figyelt kérdés

kb két hónapja szakítottam a barátommal , mert rájöttem egy-két dologra... van egy lány akibe szerelmes(volt) és ha az a lány azt mondta volna ,hogy ugorj a kútba , bele is ugrik ! szóval az a lényeg, hogy minden nap felhívta azt a csajt és beszéltek (de a csaj a saját szájával mondta nekem, hogy ő csak a pénze miatt volt vele, plusz össze vissza csalta) nah mindegy de mikor megtudta az a csaj, hogy ln vele vagyok akkor mindennek vége lett... Miután szakítottam a sráccal még hívogatott , hogy csúnya vagyok, meg ku.rva! aztán eltelt pár nap és megint felhívott , de azért , hogy bocsánatot kérjen, utána eltelt pát hét megint felhívott, de tök alap volt az egész mintha haverok lennék megkérdezte , hogy hogy vagyok és azt mondta , hogy csak tudni akarja , hogy minden rendben vane e! ez idő alatt én meg tök jóba lettem az egyik barátjával, és tegnap felhívott és dumáltunk , és szóba került a barátom aztán őt is felhívtuk szóval 3 man tök jól elbeszélgettünk. Eközben ujra bocsánatot kért a volt barátom, többször is, és megbeszéltünk holnapra egy talit , még nem találkoztunk, majd azt is leírom, hogy mien volt! szóval aki most adna tanácsot az nézzen be holnap is mert leirom, hogy mi történt ! :)

szóval, ma reggel ahogy felkelt felhívott, és első kérdésem (nem érdekel tudni akartam) hogy mi van azzal a lánnyal akit "úgy" szeret! és elmesélte, hogy neki már elege van, persze még mindig szereti de nem úgy, már undorodik is tőle (bár tudom, hogy hazudhat is) ...

szóval, megbízhatok benne és kezdhetek vele egy új kapcsolatot tiszta lappal, vagy inkább hagyjam a fenébe? csak az a baj, hogy én még szeretem őt!

nagyon kérlek titeket, csak rendes válaszokat írjatok és ha azt mondjátok , hogy hagyjam kérlek magyarázzátok meg , vagy ha azt , hogy megbízhatok benne , miért gondoljátok azt , hogy megér még egy próbát... előre is köszi és mondom holnap leirom a találkát is , hogy mi történt!

előre is köszi


2010. aug. 1. 01:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nos akkor. Ismerős a helyzeted, a volt barátnőm is ilyenekkel próbálkozott, mikor a jelenlegivel összejöttem. DE! Ellentétben az általad említett sráccal, én nem dobtam ki a barátnőm a régiért, hanem elhajtottam a régit. Persze próbálkozott egy ideig, de aztán megunta. Szóval szerintem ne adj a srácnak még egy esélyt, mert megint 1 pillanat alatt lelép.
2010. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én várnék, amíg teljesen elfelejti. De te tudod, mennyit ér a méltóságod.
2010. aug. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

okés! megvan a megoldás! talizok vele, de semmi olyasmi, nehogy azt higgye , hogy minden okés megvan bocsájtva minden, ha akar akkor úgyis hivni fog , hogy találkozzunk még! ha megakar csókolni nem hagyom neki, mintha csak aznap ismertem volna meg, nem sietek el semmit! és ha nem tetszik neki , hogy nem kap meg akkor megvan mire játszik, de ha képes várni kedves lesz , hív stb... akkor meg megér mégegy esélyt!

ez szerintetek mennyire hülyeség?

2010. aug. 1. 01:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat is így kezdődött, amit az ex egy füttyentése tönkretett.
2010. aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De más helyzetekre nem lenne rossz.
2010. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe a volt barátodat keresen magának mést ne téged:d
2010. aug. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt ha felteszed a kérdést mindenki azt fogja tanácsolni neked, hogy szakíts. Szerintem inkább hallgass a szívedre, akármilyen retek is volt, ha szereted akkor nincs mit tenni.
2010. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!