Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbízhatok benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízhatok benne?

Figyelt kérdés

kb két hónapja szakítottam a barátommal , mert rájöttem egy-két dologra... van egy lány akibe szerelmes(volt) és ha az a lány azt mondta volna ,hogy ugorj a kútba , bele is ugrik ! szóval az a lényeg, hogy minden nap felhívta azt a csajt és beszéltek (de a csaj a saját szájával mondta nekem, hogy ő csak a pénze miatt volt vele, plusz össze vissza csalta) nah mindegy de mikor megtudta az a csaj, hogy ln vele vagyok akkor mindennek vége lett... Miután szakítottam a sráccal még hívogatott , hogy csúnya vagyok, meg ku.rva! aztán eltelt pár nap és megint felhívott , de azért , hogy bocsánatot kérjen, utána eltelt pát hét megint felhívott, de tök alap volt az egész mintha haverok lennék megkérdezte , hogy hogy vagyok és azt mondta , hogy csak tudni akarja , hogy minden rendben vane e! ez idő alatt én meg tök jóba lettem az egyik barátjával, és tegnap felhívott és dumáltunk , és szóba került a barátom aztán őt is felhívtuk szóval 3 man tök jól elbeszélgettünk. Eközben ujra bocsánatot kért a volt barátom, többször is, és megbeszéltünk holnapra egy talit , még nem találkoztunk, majd azt is leírom, hogy mien volt! szóval aki most adna tanácsot az nézzen be holnap is mert leirom, hogy mi történt ! :)

szóval, ma reggel ahogy felkelt felhívott, és első kérdésem (nem érdekel tudni akartam) hogy mi van azzal a lánnyal akit "úgy" szeret! és elmesélte, hogy neki már elege van, persze még mindig szereti de nem úgy, már undorodik is tőle (bár tudom, hogy hazudhat is) ...

szóval, megbízhatok benne és kezdhetek vele egy új kapcsolatot tiszta lappal, vagy inkább hagyjam a fenébe? csak az a baj, hogy én még szeretem őt!

nagyon kérlek titeket, csak rendes válaszokat írjatok és ha azt mondjátok , hogy hagyjam kérlek magyarázzátok meg , vagy ha azt , hogy megbízhatok benne , miért gondoljátok azt , hogy megér még egy próbát... előre is köszi és mondom holnap leirom a találkát is , hogy mi történt!

előre is köszi


2010. aug. 1. 01:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
ne viccelj, ez igen hosszú, ki olvassa el?
2010. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. A srác hívogatott, hogy csúnya vagy stb, utána bocsánatot kért, most meg találkozni akar? Ez érdekes, nem látok a srác fejébe, de azért csak óvatosan.
2010. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hagyd, az jön le nekem h a gyerek 1 paraszt. Ha én szeretek vkit, vagy legalább fontos nekem akkor nem így viselkedek.
2010. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én nem bíznák meg senkiben sem
2010. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Inkább lépj tovább. Nem bizonyította be, hogy megváltozott. És ha nem szereti a lányt, sőt undorodik tőle, miért van még vele?
2010. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
páá
2010. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
na adj neki mégegy esélyt. megint szakítotok és már hazugságokat terjeszt rólad (a telefonhívásokból indultam ki) meg alapból tök hamar szétmentetek egy lány miatt. egy perc alatt szakít veled egy fiatalabb, dögös tyúkért. szóval sajnos azt ajánlom, hogy ne adj neki mégegy esélyt.
2010. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
már nincs a csajjal, és mondom, tök rendes volt, és holnap tali! lehet, hogy rendes lesz! mert mikor velem volt akkor se volt semmi baj, csak azután jöttek a dolgok miután a volt csaja megtudta , hogy együtt vagyok a volt pasijával, mert még szerette de túl akart lépni , de aztán a c saj beadott neki minednt, és azt mondta neki::: "veled leszek ujra , ha elküldöd a f-szba azt a csajt"
2010. aug. 1. 01:24
 9/17 A kérdező kommentje:
najó , köszi a válaszokat, hülyeség volt ide kiírni! az a gáz , hogy nem ismeritek! szerelmes (volt) abba a csajba, elakarta felejteni, de a csaj mindent beadott neki, csak azért , hogy engem dobjon! utána együtt voltak egy kis ideig kb 2 hét és a csaj kidobat mert nem akart azzal a sráccal lenni! amúgy azzal a csajjal 2 évig volt együtt persze , hogy szereti de rájött, hogy milyen dög, és , hogy csalja , de a legjobb barátnője az én barátnőm is, és mondta is nekem, hogy óvatosan mert ha az a lotyó megtudja , hogy velem van együtt akkor bármire képes lesz , hogy szétszedjen minket... de sikerült megint elcsavarni a fejét, ma reggel meg beszélte, vele, és mondta, hogy már jó pár hete nem hívta nem is hallott rólla semmit! kész elfelejtette mármint jó úton halad! :) ezért adnék én neki még egy esélyt!
2010. aug. 1. 01:31
 10/17 anonim ***** válasza:

látom véded a fiút. akkor adj neki mégegy esélyt, bár szerintem nem lenne jó ötlet.

talán minden rendben lesz. sok szerencsét hozzá.

2010. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!